مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان کاشان خبر داد:
برگزاری نخستین همایش توجیهی خادمیاران رضوی در کاشان
۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۲۱:۱۶
مدیر نمایندگی دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان کاشان از برگزاری نخستین همایش توجیهی خادمیاران رضوی خبر داد و گفت: کاشان تنها شهرستان دارای دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کشور است.
به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام مهدی بصیرتی، ضمن اشاره به برگزاری اولین دوره توجیهی و آموزشی خادم یاران رضوی توسط نمایندگی آستان قدس رضوی کاشان اظهار داشت: این دوره امروز و فردا با حضور 90 نفر برگزار می‌شود و خادمان در چهار کلاس آموزشی در نظر گرفته شده شرکت می‌کنند.
ی افزود: مباحث مطرح شده در این کلاس‌ها نیز شامل شخصیت شناسی امام علی بن موسی‌الرضا(ع)، دیدگاه‌های مقام معظم رهبری در مورد امام رضا(ع)، حرم شناسی، اصول کار با سامانه خادمیاری و تبیین معارف و سیره رضوی است.
وی با بیان اینکه تاکنون بیش از هزار نفر زائر اولی از کاشان به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) مشرف شدند، افزود: این نمایندگی 800 خادمیار را به عضویت درآورده است که تاکنون 100 نفر مشرف شده‌اند و مابقی ثبت نام کنندگان نیز با انجام روند خود به تدریج به آن آستان اعزام می‌شوند.
مدیر نمایندگی دفتر آستان قدس رضوی در کاشان با بیان اینکه طی سال‌های اخیر مفهوم جدیدی از خدمت به امام رضا(ع) تعریف شده است، ابراز داشت: به همین مناسبت و برای ساماندهی مشتاقان خدمت به امام رضا(ع) دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مراکز استان‌های کشور ایجاد شده و تنها شهرستانی در کشور که این نمایندگی به آن اعطا شده شهرستان کاشان است که این مهم به دلیل ظرفیت بالای شهرستان کاشان بوده است.
وی ضمن اشاره به اهداف این نمایندگی گفت: پس از تکمیل ثبت نام خادمیاران، فعالیت‌های فرهنگی و امدادرسانی به محرومین توسط این خادمیاران آغاز می‌شود.
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید