کانون مرکزی خادمیاران آستان قدس رضوی در گرمدره البرز افتتاح شد

۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۸
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز گفت: کانون مرکزی خادمیاران آستان قدس رضوی در شهر گرمدره این استان افتتاح شد.
به گزارش آستان نیوز، عباس قاضی خانی، مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز در آیین افتتاح کانون مرکزی خادمیاران رضوی شهر گرمدره این استان افزود: تاکنون 12 کانون مرکزی خادمیاران رضوی دراستان البرز افتتاح و درحال فعالیت در زمینه های فرهنگ رضوی و محرومیت زدایی هستند.
قاضی خانی گفت: امروز آستان قدس رضوی با دو رویکرد محرومیت زدایی و فرهنگی با برپایی کانون های مختلف در سطح شهرها اقدامات ویژه ای را در این زمینه آغاز کرده است.
وی خاطرنشان کرد: پس از این کانون ها زمینه فعالیت های فرهنگی و محرومیت زدایی آستان قدس رضوی در مساجد نیز فراهم می شود.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز همچنین در مورد کمک خادمیاران این استان به مناطق سیل زده کشور گفت: در خصوص کمک به سیل‌زدگان بیش از پنج کامیون وانت لوازم مورد نیاز مردم سیل زده به آن مناطق ارسال شده است و مبالغ نقدی نیز به مسئولین ذیربط استانهای سیل زده تحویل داده شده است.
وی ادامه داد: بیش از ده هزار نفر خادمیار رضوی در استان البرز ثبت نام کرده اند که تاکنون دو سوم آنان مشرف به خدمت و کشیک د رحرم امام رضا(ع) شده اند.
شایان ذکر است: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی از حدود ۲ سال پیش در استان البرز فعالیت خود را آغاز کرده است و در زمینه های گسترش فرهنگ رضوی و محرومیت زدایی فعالیت دارد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود