ساختمان چندمنظوره آستان قدس رضوی در اردبیل احداث می‌شود / اشتغال‌زایی برای 100 اردبیلی و توزیع 3 هزار بسته غذایی میان محرومین

۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۵:۱۴
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس در اردبیل‌ گفت: ساختمان چندمنظوره آستان قدس رضوی در اردبیل در سه هزار مترمربع شامل بخش‌های امدادی، آموزشی، درمانگاهی و ... طراحی و اجرا خواهد شد تا خانواده‌های نیازمند خدمات رایگانی را از خادم‌یاران امام رضا(ع) در حوزه‌های مختلف دریافت کنند.
به گزارش آستان نیوز، کاظم دبیر، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس در اردبیل‌ از پیگیری‌ها آن دفتر نمایندگی برای حضور سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی در اردبیل و تلاش برای راه‌اندازی مجموعه‌های تولیدی و اقتصادی وابسته به این مجموعه خبر داد و اظهار کرد: در قالب کانون خادمیاری اشتغال زایی از استارت‌آپ‌ها و ایده‌های نو و خلاقانه حمایت می‌کنیم و هر کسب و کاری که منجر به اشتغال محرومین شود مورد حمایت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی است.
وی افزود: در همین راستا برای 100 نفر ایجاد اشتغال کردیم و 3 هزار قلم ارزاق و بسته غذایی نیز در بین نیازمندان توزیع شده است.
وی با بیان اینکه در شهرستان بیله‌سوار یکی از روستاها به عنوان روستای هدف تعریف شده است، گفت: در رفع محرومیت قرار است اردوهای جهادی در این منطقه محروم اجرا شود تا با تلاشی که قرارگاه عمران و پیشرفت انجام می‌دهد زمینه تحول و تحرک بیشتر در این حوزه فراهم آید.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس در اردبیل از پیشنهاد به سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی برای احداث ساختمان چندمنظوره خبر داد و اظهار کرد: این ساختمان در سه هزار مترمربع شامل بخش‌های امدادی، آموزشی، درمانگاهی و ... طراحی و اجرا خواهد شد تا خانواده‌های نیازمند خدمات رایگانی را از خادم‌یاران در حوزه‌های مختلف دریافت کنند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید