مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان رضوی:

تقویت روحیه خدمت‌گزاری اصل مهم آموزه‌های دینی است

۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۲۳:۵۲
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان رضوی گفت: خدمت‌رسانی به محرومان و ترویج و تقویت روحیه خدمت‌گزاری اصل مهم تعلیم و تربیت دینی است.
به گزارش آستان نیوز، امین بهنام با اشاره به آثار و برکات طرح «ردای خدمت» که از ابتدای دهه کرامت در مناطق محروم و حاشیه شهر مشهد در حال انجام است، اظهار کرد: بدون شک حضور علما و خدام در این طرح تاثیر معنوی زیادی خواهد داشت؛ ضمن اینکه مشاهده خانواده‌های نیازمند موجب می‌شود تا فرهنگ کمک‌رسانی توسط علما و روحانیون ترویج شود و سایر علما نیز در دست‌گیری از نیازمندان پیش قدم شوند.
وی خدمت به خلق را از والاترین مظاهر عبادت ذکر کرد و گفت: حضور علما در قالب این طرح علاوه بر برکات مادی، آثار معنوی بی‌شماری برای محرومین دارد ضمن آنکه عمل را خالص و پاکیزه‌تر می‌گرداند.
بهنام تاکید کرد: بسته‌های معیشتی که به نام امام رضا(ع) تهیه‌ شده و همزمان با دهه کرامت توسط علما، روحانیون و اساتید حوزه علمیه خراسان بین محرومان توزیع می‌شود یادآور این است که کسانی که به خدمت‌رسانی محرومین می‌پردازند سربازان مکتب اهل‌بیت(ع) هستند.
گفتنی است؛ طرح «ردای خدمت» با مشارکت علما، اساتید و روحانیون حوزه علمیه خراسان در خدمت‌رسانی به خانواده‌های نیازمند از سه‌شنبه 18 تیرماه آغاز شده و تا انتهای دهه کرامت ادامه دارد و بناست تا در طول سال 10 هزار بسته غذایی بعلاوه بسته‌های فرهنگی به صورت مستمر بین نیازمندان توزیع شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود