حجت الاسلام والمسلمین مروی تأکید کرد،

محرومیت‌زدایی با راهبرد توانمندسازی خطمشی آستان قدس در سال «رونق تولید»

۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۶:۲۶
تولیت آستان قدس رضوی گفت: خدمت به محرومان با راهبرد توانمندسازی، خط مشی حوزه محرومیت زدایی آستان قدس رضوی در سال «رونق تولید» است، در این راستا روش‌های گوناگونی را مورد بررسی و استفاده قرار خواهیم داد.
به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی که در سالروز میلاد حضرت معین الضعفاء امام رضا(ع) به روستای گوجگی استان خراسان رضوی سفر کرده بود، در جمع اهالی این روستا اظهار کرد: سرکشی از مناطق کم برخوردار از برنامه‌های ما و تأکیدات مقام معظم رهبری است و از هر فرصتی برای این امر استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم در حد توان گره‌گشای مشکلات مردم باشیم.
وی با تأکید بر اینکه مردم صاحبان اصلی کشور و انقلاب هستند، بنابراین خدمت بی منت باید سرلوحه کار مسئولان باشد، ابراز کرد: در دوران طاغوت بخش اعظم جامعه در شهرها و روستاها با فقر و محرومیت دست و پنجه نرم می‌کردند و درصد کمی از مردم از خدمات مختلف برخوردار بودند، به روستاها رسیدگی نمی‌شد و عموما توجه معطوف به چند شهر و آن هم محله‌های اعیان‌نشین بود.
تولیت آستان قدس رضوی تصریح کرد: انقلاب اسلامی تحولی بزرگ در توجه به مناطق محروم بود و اقدامات بسیار خوبی در این راستا انجام شد، اما متأسفانه گستره محرومیت و کمبودها به جای مانده از گذشته بسیار زیاد است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود