به مناسبت دهه کرامت صورت گرفت،

بازدید علمای برجسته حوزه علمیه خراسان از مناطق محروم شهر مشهد

۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۹:۳۷
همزمان با هشتمین روز از دهه کرامت و در آستانه ولادت حضرت رضا(ع) علمای برجسته حوزه علمیه خراسان به منظور خدمت‌رسانی به خانواده‌های نیازمند در قالب طرح «ردای خدمت» از مناطق محروم و حاشیه شهر مشهد بازدید کردند.
حجت الاسلام والمسلمین محمد مروارید از علمای حوزه علمیه خراسان در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز اظهار کرد: در آستانه ولادت حضرت رضا(ع) جمعی از علما، اساتید و روحانیون حوزه علمیه خراسان با همکاری خدام بارگاه منور رضوی بسته‌هایی از مواد غذایی و کمک‌های نقدی بین افراد مستمند و نیازمند توزیع کردند.
وی بیان کرد: این طرح به دستور تولیت آستان قدس رضوی و در راستای منویات مقام معظم رهبری بنا دارد تا رسیدگی بیشتری نسبت به نیازمندان داشته باشد و در ایام و مناسبت‌های خاص همچون ولادت ائمه اطهار(ع) و ماه مبارک رمضان این برنامه تداوم می‌یابد.
حجت الاسلام مروارید افزود: وقتی اقدام خیری انجام می‌شود، توفیقی برای گام‌های بعدی حاصل خواهد شد و برای این افراد وسیله خیر و برکت فراهم و از سویی گوشه‌ای از نیاز‌های نیازمندان مرتفع می‌شود.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین هاشمی گنابادی نیز با بیان اینکه امید است زمانی برسد تا هیچ نیازمند و محرومی وجود نداشته باشد، گفت: ان‌شاءالله این اقدام خداپسندانه مبارک باشد و مورد رضای الهی قرار گیرد و توفیق خدمت بیشتر برای خیرین فراهم آورد.
وی گفت: امروز مناطق محرومی را بازدید کردیم و افراد نیازمند شناسایی و کمک‌ها توسط خدمت‌گزاران امام رضا(ع) و علما به مردم اهدا شد، امید است تا با این اقدام اندکی از درد نیازمندان التیام یابد و مورد رضای خداوند و حضرت رضا(ع) واقع شود.
گفتنی است؛ طرح «ردای خدمت» از سوی آستان قدس رضوی و با مشارکت علما، اساتید و روحانیون حوزه علمیه خراسان در خدمت‌رسانی به خانواده‌های نیازمند از سه‌شنبه 18 تیرماه آغاز شده و تا انتهای دهه کرامت ادامه دارد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید