همزمان با میلاد امام رضا(ع) برگزار شد؛

اجتماع بزرگ خادمیاران رضوی استان البرز با حضور خادمان امام رضا(ع)

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۹:۴۲
همزمان با میلاد امام رضا(ع) اجتماع بزرگ خادمیاران رضوی استان البرز با حضور امام جمعه کرج و خادمان حرم امام رضا(ع) و پرچم متبرک حرم رضوی برگزار شد.
به گزارش آستان نیوز، همزمان با آخرین روز از دهه کرامت و روز میلاد امام رئوف علی بن موسی الرضا(ع) خادمیاران رضوی با حضور با شکوه خود، طی مراسمی این روز بزرگ را گرامی داشتند و عهد و پیمان خود را با آستان مقدس امام رضا(ع) تجدید کردند.
در این مراسم قاضی خانی، مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز در اجتماع بزرگ خادمیاران رضوی گفت: امسال همزمان با دهه کرامت 190 برنامه فرهنگی در سراسر استان البرز برگزار شده است.
وی با اشاره به اینکه سه سال از تاسیس نمایندگی های آستان قدس در حوزه خادمیاری در استان های مختلف می گذرد، افزود: برگزاری برنامه های فرهنگی تبلیغی و ترویج سیره ائمه معصومین و امام رضا(ع) و محرومیت زدایی از جامعه اسلامی به عنوان تکلیف شرعی و دستور مقام معظم رهبری به آستان قدس ابلاغ شده و خادمیاران رضوی در این راستا و با توجه به عرصه خدمتی تلاش می کنند.
وی خاطر نشان کرد: خدمت به عنوان خادمیار در جامعه توفیقی است که باید شکر گذار آن باشیم چرا که  زمانی بسیاری از افراد آرزوی خدمت لحظه ای در حرم امام رضا(ع) را داشتند و امروز با تاسیس کانون های خادمیاری در استان های مختلف با شروطی در راستای خدمت به محرومین و یا خدمت در عرصه خدمتی خود و تایید مدیران کانون ها می توانند به خدمت در حرم امام رضا(ع) هم شرفیاب شوند.
قاضی خانی تصریح کرد: یک خادمیار به تمام معنا باید خادمیار باشد و الگوهای رفتاری کرداری واخلاقی متناسب با شان خادمیاری را ارائه دهد و مزین به اخلاق شایسته در خانواده و میان خویشاوندان و در جامعه باشد و انشاء الله امام رضا(ع) در قیامت شفیع ماباشند.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود