اجرای برنامه‌های متنوع کاروان «زیر سایه خورشید» در طبس

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۲۲:۵۴
هم‌زمان با دهه کرامت رضوی، با حضور «کاروان زیر سایه خورشید» شمیم عطر بارگاه منور رضوی در حرم مطهر حضرت حسین‌بن ‌موسی‌الکاظم(ع) پیچید.
به گزارش آستان نیوز، کاروان زیر سایه خورشید متشکل از خادمان بارگاه منور رضوی‌، کارشناسان دینی و مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) از 21 تا 23 تیر ماه در شهر طبس حضور داشتند و در اولین روز از حضور این کاروان به همراه جمعی از مدیران و خادمان بارگاه حضرت حسین‌بن ‌موسی‌الکاظم(ع)، مزار مطهر شهدای میقات‌الرضا(ع) عطر‌افشانی و گلبارن شد.
دیدار با خانواده شهید حسن آشنا از شهدا دفاع مقدس‌، بازدید و دیدار صمیمانه با سالمندان در خانه سالمندان شهر طبس، دیدار و عیادت از حاج محمد صادق‌زاده، خادم افتخاری بازنشسته حرم حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(ع) و بازدید از نادمین مرکز اصلاح تربیت طبس از جمله برنامه‌هایی بود که با حضور خدام بارگاه منور رضوی همراه با آیین پرچم‌گردانی پرچم بارگاه منور رضوی، مدیحه‌سرایی مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) و اهدای بسته‌های متبرک رضوی انجام شد.
همچنین صبح روز میلاد خجسته عالم آل محمد، امام رضا(ع) خادمان بارگاه منور رضوی در دیهوک روستای موقوفه آستان قدس رضوی در شهر طبس حضور یافتند و برنامه‌های شاد مذهبی برای مردم در مسجد این روستا برگزار کردند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود