جشن ملی «زیر سایه خورشید» در کاشان برگزارشد

۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۵:۱۸
جشن ملی زیر سایه خورشید با حضور خدام حرم رضوی همراه باآیین اختتامیه یازدهمين جشنواره ملي «آه و آهو» در دبیرستان ماندگار امام خمینی(ره) کاشان برگزارشد.
به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام مقداد ملایی، روحانی و مبلغ کاروان زیر سایه خورشید اعزامی از آستان قدس رضوی به دارالمومنین کاشان، در جشن ملی زیر سایه خورشید و آیین اختتامیه یازدهمين جشنواره ملي آه و آهو در دبیرستان ماندگار امام خمینی(ره) این شهرستان گفت: برگزاری این جشنواره و برنامه های زیر سایه خورشید در کاشان با تلاش و کوشش جوانان رضوی ستودنی و قابل تقدیر است.
وی، همچنین ضمن تقدیر از دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشانو تجلیل از همکاری و حضور خادمیاران رضوی در این جشنواره افزود: زبان شیرین و مهربانی یکی از ویژگی های امام رضا(ع) در سبک زندگی رضوی با سیره علوی است.
به گفته وی، ابراهیم بن عباس می گوید «وجود مقدس امام رضا(ع) را هرگز ندیدم که با سخنش کسی را برنجاند».
این مبلغ کاروان زیر سایه خورشید با تاکید بر اینکه زبان شیرین یکی از اصول سیره ائمه ما است گفت: زبان شیرین زبانی است که در آن رنجاندن، نیش زدن، کنایه، تهمت و توهین در آن نیست.
حجت‌الاسلام ملایی، زبان شیرین را عامل جذب افراد و نزدیکی به یکدیگر بویژه در خانه و خانواده دانست و گفت: زبان تلخ عامل رنجاندن، دوری و کینه افراد از یکدیگر می شود.
شایان ذکر است: جشن ملی زیر سایه خورشید با حضور خدام حرم رضوی همراه با آیین اختتامیه یازدهمين جشنواره ملي آه و آهو در کاشان، طنین «لبیک یا رضا»، اعطای نشان رضوی توسط مبلغ کاروان زیر سایه خورشید به دبیر جشنواره، اعطای نشان رضوی به یاسر بارفروش مدیر اجرایی برنامه‌های اجرایی کاروان زیر سایه خورشید در کاشان، مدیحه سرایی و مولودی خوانی در دبیرستان ماندگار امام خمینی(ره) کاشان برگزارشد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود