حضور خدام کاروان زیر سایه خورشید یزد در جمع اهالی تسنن

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۱۱
همزمان با دهه کرامت، گروهی از خادمان آستان رضوی همراه با پرچم متبرک، در مراسم جشن میلاد حضرت رضا(ع) در جمع صمیمی برادران اهل تسنن و تشیّع حاضر شدند.
به گزارش آستان نیوز، در این مراسم که با هدف تحکیم وحدت در بین مذاهب اسلامی برگزار شد، بر افزایش وحدت میان اهل تشیع و تسنن تاکید شد.
همچنین خادمان آقا علی بن موسی الرضا(ع) با حضور در منزل یکی از علمای اهل تسنن یزد، از وی عیادت کرده و پیام مهر و دوستی شیعیان را همراه با هدیه تبرکی آستان قدس رضوی به وی اهداء کردند.
در دوازدهمین جشنواره زیر سایه خورشید، استان یزد میزبان ۱۳ تن از خدام حرم رضوی است که از پانزدهم تیرماه وارد این استان شده اند.
خدام رضوی در طول 8 روز حضور خود در این استان، در برنامه های متنوعی که در شهرهای میبد، بهاباد، ابرکوه، تفت، اردکان، بافق، خاتم و... تدارک دیده شده است، شرکت می کنند.
طی دهه کرامت امسال، ۳۱۳ برنامه در استان یزد اجرا می شود که از آن جمله می توان به برگزاری جشن‌های مردمی، حضور در بیمارستان ها و عیادت از بیماران، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، دیدار با امامان جمعه، دیدار با زنان بی سرپرست اشاره کرد.
همچنین علاوه بر برنامه‌های مختلفی که با حضور خادمان حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) برگزار می‌شود، جشن‌های ویژه‌ای نیز در ۸ شهر استان برپا خواهد شد.
گفتنی است، خادمان کاروان زیرسایه خورشید پس از حضور در جشن میلاد حضرت رضا(ع) این استان را به قصد مشهد ترک می کنند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید