نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی:

گردهمایی زیر سایه خورشید فرصتی برای وحدت با یکدیگر است

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۶:۴۱
نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: گردهمایی زیر سایه خورشید فرصتی برای وحدت با یکدیگر و مقاومت در برابر دشمنان است.
به گزارش آستان نیوز، سید ابوالفضل موسوی در حاشیه جشن میلاد حضرت رضا(ع) در دیار دارالعباده از توابع استان یزد بیان کرد: این گردهمایی‌‌ها و عشق به ولایت را باید به فال نیک بگیریم، چرا که ما را به وحدت با یکدیگر و ستیزه‌جویی و مقاومت در برابر دشمنان وا دارد.
وی ادامه داد: در این راستا باید دست تک‌تک جوانانی را که شرایط برگزاری این مراسم را فراهم کرده اند، بوسید.
نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جشن‌هایی از این دست گفت: دهه کرامت، ایام زیارتی حضرت امام رضا(ع) است و فرصتی ایجاد شده تا از از همین راه دور آقایمان امام رضا(ع) را زیارت کنیم.
وی با بیان اینکه مردم یزد ولایت‌مدار هستند و به خاندان ولایت، عشق وافری دارند، افزود: یزد به سبب همین محبت به اهل بیت(ع)، به حسینیه ایران، دارالعباده و دارالشیعه معروف شده و این برندها و عنوان‌ها نشان از ولایتمداری مردم این شهر است.
موسوی ادامه داد: شور و نشاطی که در بین مردم به سبب عشق به ولایت وجود دارد و آن‌ها را در چنین برنامه‌هایی جمع می‌کند، بسیار لذت‌بخش و قابل ستایش است.
گفتنی است، در این جشن باشکوه نزدیک به 40 هزار نفر از اقشار مختلف مردم، 13 نفر از خدام حرم مطهر رضوی، امام جمعه یزد، نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی حضور داشتند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود