کاروان «زیر سایه خورشید» وارد کنارک شد

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۸:۵۲
کاروان زیر سایه خورشید با استقبال مردمی و رسمی مسئولان وارد کنارک استان سیستان و بلوچستان شد.
به گزارش آستان نیوز، این کاروان در قالب دو گروه از خدام از طریق فرودگاه کنارک وارد این استان شده و در مدت زمان حضور خود ویژه برنامه های مختلفی را اجرا می‌کنند.
این کاروان برای ششمین سال متوالی است که وارد استان سیستان و بلوچستان می شود و یک روحانی، یک ‌مداح و چند خادم آستان مقدس حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام همراه کاروان هستند.
حضور در اکثر شهرستان های استان از شمال تا جنوب همچون زابل، زاهدان، کنارک، یرباز، ایرانشهر، دلگان، بزمان، خاش، هامون، زهک، هیرمند، نیمروز، شهر علی اکبر و... جزء برنامه های این‌کاروان است.
برنامه های متعددی طی دهه کرامت در استان سیستان و بلوچستان برنامه ریزی شده که از جمله آن می توان به حضور در نقاط صفر مرزی، پادگان ها و مساجد مختلف تشیع و تسنن و همچنین قرائت فاتحه در گلزارهای شهدای جنگ تحمیلی و مدافع اسلام ناب محمدی(ص) سطح استان اشاره کرد.
حضور در مناطق محروم، شرکت در جشن های محوری دهه کرامت، حضور در بیمارستان ها و عیادت از بیماران و... بخشی دیگر از برنامه های در دستور کار کاروان زیرسایه خورشید به شمار می رود.
لازم به یادآوری است، کاوان زیر سایه خورشید به مناسب دهه کرامت در 2 گروه از شانزدهم تا بیست و چهارم ماه جاری در شهرهای مختلف استان سیستان و بلوچستان حضور خواهند داشت.
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید