تقابل جبهه استکبار با نظام اسلامی بر سر دین خدا است

۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۴:۴۳
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: تقابل جبهه استکبار با اسلام تمام شدنی نیست و پایان ناپذیر است؛ زیرا این تقابل بر سر دنیای مادی نیست بلکه بر سر دین خداست.
به گزارش آستان نیوز؛ حجت الاسلام حاجی صادقی؛ در همایش وحدت در پرتو مهر امام رضا(ع) و در جمع علمای اهل تشیع و تسنن گفت: تبدیل تهدید به فرصت در زندگی انبیا مشهود بود.
وی افزود: تقابل جبهه استکبار با اسلام تمام شدنی نیست و پایان ناپذیر است زیرا این تقابل بر سر دنیای مادی نیست بلکه بر سر دین خداست.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: امروز یا باید انقلاب اسلامی از اسلام دست بردارد یا آمریکا از استکبار کوتاه بیاید تا جمهوری اسلامی بتواند با امریکا کنار بیاید.
حجت الاسلام حاجی صادقی گفت: نباید انتظار داشت که آمریکا فتنه گری و دشمنی نکند.
وی افزود: جنگ ۸ ساله را با دوهدف نابودی انقلاب و جلوگیری از صدور آن تحمیل کردند اما جنگ به عامل بقا و صدور انقلاب تبدیل شد.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران  با بیان اینکه یکی از مهمترین رسالت ما امروز تشخیص درست تهدید است، تصریح کرد: جورج بوش رییس جمهور اسبق امریکا می گفت ایران سکولار اگر سلاح هسته ای هم داشته باشد ایرادی ندارد اما ایران اسلامی اگر دانش پزشکی هم داشته باشد خطرناک است.
حجت الاسلام حاجی صادقی گفت: جهاد کبیر راهبرد قرآن در برابر جنگ فرهنگی است که مصداق بارز آن مقاومت است.
وی افزود: باید وحدت را نهادینه کنیم و به مردم نشان دهیم جنگ نیابتی بازی خوردن است و لازم است جبهه ای واحد با ادبیات مقاومت در جهان اسلام راه بیاندازیم.
 نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: معرفی و شناساندن تهدید های دشمن و افشای آن ، تقویت مقاومت و روحیه سازش ناپذیری در مردم، بیان آثار شوم وابستگی به دشمن و تقویت پیوند امت و رهبر فرزانه انقلاب چهار رسالت اصلی ما در قبال دین است.

 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود