۲۵۰۰ خادم یار رضوی در شاهرود مشغول ارائه خدمت به محرومین هستند

۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۲۲:۴۷
مسئول کانون مرکزی خادمیاران رضوی شهرستان شاهرود با بیان اینکه دو هزار و ۵۰۰ نفر خادم‌یار رضوی در این شهرستان مشغول به خدمت رسانی هستند، گفت: ارائه خدمات رایگان به محرومان رسالت این افراد است.
به گزارش آستان نیوز، مرتضی احمدیان در سومین جلسه شورای اداری شاهرود به میزبانی سالن جلسات فرمانداری ضمن بیان اینکه دو هزار و ۵۰۰ خادمیار رضوی برای خدمت رسانی به محرومان در شاهرود اقدام می‌کنند، ابراز داشت: این افراد طی دو سال گذشته از زمان تأسیس کانون مرکزی خادمیاران رضوی شاهرود توانسته اند بالغ بر صدها خدمات را به محرومان شاهرودی به صورت رایگان ارائه کنند.

اعزام ماهانه ۸۰۰ خادم‌یار به مشهد
مسئول کانون مرکزی خادمیاران رضوی شاهرود بابیان اینکه ۳۲ نوع خدمت توسط خادمیاران این دفتر نمایندگی به مردم شهرستان ارائه می‌شود، ابراز داشت: این خدمات در سطح عمومی شامل مساجد و محلات و ۲۶ کانون تخصصی هستند که به افراد شناسایی شده از اقشار محروم جامعه، خدمات لازم را ارائه می‌دهند.
احمدیان بابیان اینکه خادمیاران در طول خدمت خود می‌توانند ۱۲ بار در سال لباس خادم یاری را پوشیده و در حرم رضوی فعالیت کنند، تصریح کرد: ۸۰۰ نفر از خادم یاران به صورت ماهانه به حرم رضوی مشرف می‌شوند.
وی با بیان اینکه همراهی دستگاه‌های اجرایی با دفتر آستان قدس رضوی می‌تواند به ارائه خدمات بهتر به محرومان منتهی شود، افزود: این دفتر پذیرای افراد خیّر که قادر به ارائه خدمات هستند، است و همچنین باید گفت در دوسال اخیر خدمات بسیاری از سوی همین خیران ارائه شد که جای تقدیر دارد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود