۱۹۲ برنامه زیر سایه خورشید در یزد اجرا شد

۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۰۱:۵۹
مسئول کانون جوانان رضوی استان یزد با بیان اینکه تاکنون ۱۹۲ برنامه زیر سایه خورشید در یزد اجرا شده است گفت: رویکرد اصلی جشنواره زیر سایه خورشید توجه به قشر محروم و ارتباط با آنها است.
به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی مهدوی نژاد پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان یزد با اشاره به اینکه دوازده سال پیش جشن‌های زیر سایه خورشید از آستان مقدس حرم رضوی آغاز شد اظهار داشت: تمام استان‌ها، مناطق و روستاها و 7 کشور با حضور خادمان حرم مطهر رضوی با شکوه تمام جشن‌های زیر سایه خورشید برگزار می‌شود.
مسئول کانون جوانان رضوی استان یزد زیارت از راه دور را یکی از اهداف مهم جشن‌های زیر سایه خورشید عنوان کرد و گفت: امسال به مناسبت دوازدهمین سال برگزاری این جشن و همچنین چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 40 عنوان در قالب 313 مورد برنامه طراحی شده است.
وی با بیان اینکه تاکنون 192 برنامه در شش شهرستان استان یزد اجرا شده است افزود: برنامه‌های زیر سایه خورشید در استان یزد تا روز دوشنبه ادامه خواهد داشت.
وی تصریح کرد: متولی برگزاری جشنواره زیر سایه خورشید توسط یکی از تشکل‌های منتخب آستان قدس رضوی در هر استان معرفی می‌شود که در استان یزد هم هیات انصار ولایت با نمایندگی کانون جوانان رضوی یزد این مسئولیت را برعهده دارد و اینکه در راستای برگزاری این جشن در استان یزد همکاری بسیار خوبی از سوی مسئولان شاهد بودیم.
مهدوی نژاد رویکرد اصلی جشنواره زیر سایه خورشید را توجه به قشر محروم و ارتباط با آنها عنوان کرد و افزود: خدام حرم مطهر رضوی در طول این ده روز در مکان و مجموعه‌ای مختلفی مانند بیمارستان‌ها، پادگان‌ها، خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی، مناطق محروم و بخش‌های دیگر حضور پیدا می‌کنند و ارتباط بسیار خوب معنوی شکل می‌گیرد که اثرات بسیار مثبتی را نیز در پی داشته است.
مسئول کانون جوانان رضوی استان یزد ادامه داد: 500 درمان رایگان برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی از نقاط مختلف استان، برپایی ده ایستگاه سلامت در شهرستان‌های مختلف، وام ازدواج برای محرومان، تهیه جهیزیه، افتتاح کارگاه تولیدی لباس و فرش، کارت هدیه، آزادسازی زندانیان با حضور خدام، آزاد سازی موتورسیکلت‌های توقیف شده، ارائه تخفیف‌های راهنمایی و رانندگی، حذف حق فنی داروخانه‌ها در روز میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و همچنین خدمات ویژه بازاریان و اصناف به مناسب روز میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) بخشی از خدماتی است که در ده روز دهه کرامت در استان یزد اجرا شده است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود