همایش رضوی با حضور خادمان امام رضا(ع) در همدان برگزار شد

۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۹:۰۴
خادمان امام رضا(ع) با حضور در مجتمع فرهنگی شهید آوینی همدان و همایش رضوی با جمعی از اهل هنر و شعرای این دیار دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش آستان نیوز، مراسم استقبال باشکوه از خادمان و پرچم متبرک امام رضا(ع) در فرودگاه همدان با حضور امام جمعه، مسئولان استانی و مردم در فرودگاه همدان صورت گرفت.
در ادامه برنامه‌ها دیدار با آیت‌الله موسوی اصفهانی؛ مسئول حوزه علمیه قم توسط خادمان رضوی برگزار شد که سخنرانی و مولودی‌خوانی بخشی از برنامه‌های این دیدار بوده است.
همچنین خادمان کاروان زیر سایه خورشید در حسینیه حصار امام(ره) با مردم این منطقه دیدار داشتند.
همچنین در ادامه برنامه‌ها با حضور خادمان رضوی و اقشار مختلف مردم، پرچم ۱۴۴ متری مزین به نام امام رضا(ع) در چهار‌راه پژوهش همدان به اهتزاز درآمد و خدام آقا علی‌بن موسی‌الرضا(ع) به مولودی‌خوانی پرداختند.
گفتنی است، خدام رضوی به همراه پرچم امام رضا(ع) در قالب کاروان زیر سایه خورشید در ۲۵ روستای محروم همدان طی ایام دهه کرامت حضور می‌یابند و در این راستا ۱۴۰ عنوان برنامه با حضور خدام رضوی در سراسر این استان برگزار می‌شود.
خادمان کاروان زیر سایه خورشید ویژه استان همدان متشکل از یک مبلغ، دو خادم و یک مداح است که به مدت پنج روز و در قالب 2 کاروان در این استان خواهند بود.
این کاروان تا بیست و چهارم تیر ماه جاری در استان همدان، شهرستان‌ها و بخش‌های آن حضور خواهند داشت.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید