استقبال باشکوه مردم قلعه رئیسی از کاروان زیرسایه خورشید

۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۴:۴۶
همزمان با سالروز ولادت کریمه اهل بیت(ع) مردم قلعه رئیسی استقبال باشکوهی از کاروان زیرسایه خورشید داشتند.
به گزارش آستان نیوز، همزمان با سالروز ولادت کریمه اهل بیت(ع) و دهه کرامت کاروان زیر سایه خورشید با حضور در استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان‌های مختلف امروز به مناطق چاروسا و شهر قلعه‌رئیسی سفر کردند.
حضور مردم قلعه رئیسی در استقبال از خادمان و پرچم حرم امام رضا(ع) آن چنان باشکوه بود که مردم یک کیلومتری جلوتر از جایگاه به استقبال آمده بودند.
در این آیین استقبال کنندگان از پرچم حریم رضوی به صورت راهپیمایی از میدان ورودی شهر تا مسجد جامع شهر قلعه رئیسی پرچم و خادمان حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را همراهی کردند.
امام جمعه قلعه رئیسی در این مراسم ضمن خیر مقدم و تشکر از خادمان امام رضا(ع) و تبریک دهه کرامت گفت: شاید کسی که توفیق حضور در حرم مطهر را نداشته باشد با دیدن این کاروان و پرچم متبرک‌ روح امید در او دوباره زنده شود و از روزمرگی‌ها فاصله بگیرد.
حجت‌الاسلام صلواتی افزود: ما باید در طول سال همواره بر این امر استمرار داشته باشیم به خصوص در این ایام که متعلق به امام رضا(ع) است.
 در ادامه اعضای کاروان زیر سایه خورشید از بیماران زمین گیر در قلعه‌رئیسی عیادت و سپس با حضور در منزل شهید اژدر به دیدار پدر و مادر این شهید بزرگوار رفتند.
همچنین با حضور در دفتر امام جمعه قلعه رئیسی با امام جمعه این شهر دیدار سپس نشان خادم افتخاری را به امام جمعه و بخشدار این بخش اهداء کردند.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید