جشن بزرگ زیر سایه خورشید در بوشهر برگزار شد

۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۲۱:۳۵
جشن بزرگ زیر سایه خورشید با حضور خدام حرم مطهر رضوی در بوشهر برگزار شد.
به گزارش آستان نیوز، جشن بزرگ زیرسایه خورشید در بوشهر با سخنرانی آیت الله صفایی بوشهری؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر برگزار شده است.
این برنامه‌ها به مناسبت دهه کرامت از سالروز میلاد حضرت معصومه(س) تا میلاد امام رضا(ع) با حضور خادمان کاروان زیر سایه خورشید در نقاط مختلف استان بوشهر در حال برگزاری است.
اهتزاز پرچم متبرک حرم آقا علی بن موسی الرضا(ع) و ویژه برنامه استقبال از خادمان حرم رضوی از میدان قدس تا مصلی بوشهر و همچنین اهداء کمک هزینه عتبات عالیات و مشهد مقدس از جمله برنامه‌های جشن بزرگ زیر سایه خورشید در بوشهر به شمار می رود.
جشن بزرگ زیر سایه خورشید در شهر بوشهر مهم ترین برنامه دهه مبارک کرامت است که هر ساله با حضور پرشور مردم ولایتمدار این شهر برگزار می‌شود.
12 خادم رضوی در قالب سه تیم 4 نفره در جشن های زیر سایه خورشید این استان طی برنامه های دهه کرامت شرکت می‌کنند.
بیش از 400 برنامه ویژه دهه کرامت در زمینه‌های مختلف از جمله دیدار خادمان حرم مطهر رضوی با خانواده شهدا، جانبازان و رزمندگان و حضور در جشن های مردمی زیرسایه خورشید برنامه ریزی و اجرا شده است.
لازم به یادآوری است، کاروان زیر سایه خورشید که از هجدهم تیر ماه وارد استان بوشهر شده است، پس از حضور در برنامه های متعدد و متنوع ویژه دهه کرامت در شهرها و بخش های مختلف این استان، در روز بیست و چهارم ماه جاری بوشهر را به مقصد مشهد ترک می کند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود