کاروان سلامت در دستجرد/ دهه کرامت پزشکان را به روستاها و شهرهای قم کشاند

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۰۵:۰۷
همزمان با دهه کرامت کاروان خادمیاران سلامت راهی روستاهای محروم استان قم شدند
به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام سرلک مسئول هماهنگی کانون خادمیاری وقف و نذر دفتر آستان قدس رضوی استان قم گفت: هم زمان با دهه کرامت سومین اردوی سلامت با شعار «خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل‌بیت(ع)» به همت کانون خادمیاران رضوی سلامت در شهر دستجرد برگزار شد.
 وی گفت: هدف از این اردو خدمت به مردم شریف مناطق محروم قم می باشد و با استقبال گرم پزشکان استان قم در دهه کرامت برگزار شد.
سرلک عنوان کرد: در این اردو سعی شد تا از بهترین پزشکان موجود در استان استفاده شده و بخشی از داروهای اردو سلامت توسط خیرین تامین شده است.
مسئول هماهنگی وقف و نذر دفتر آستان قدس رضوی استان قم  گفت: این اردو در روز جمعه 21 تیرماه از ساعت 9 صبح همزمان با  جشن های دهه کرامت با هماهنگی های انجام شده با مرکز نیکوکاری بخش دستجرد، مسئول درمانگاه بخش، دفتر محترم امام جمعه و بخشدار محترم و کانون سلامت خادمیاران رضوی انجام برگزار شد.
سرلک ادامه داد: در این برنامه  تعداد270 نفر بیمار وزیت رایگان انجام گرفت و داروهای این بیماران از 50 تا 100 تخفیف به آنها ارائه شد.
شایان ذکر است در این برنامه تعداد 9 نفر از پزشکان در تخصص های مختلف چون مغز و اعصاب، ارتوپدی، داخلی و قلب، دندانپزشک، زنان و زایمان، پزشک عمومی، روانشناس، کارشناس مامایی و ضمنا تیم پرستاری آقا و خانم، تکنسین فوریتهای پزشکی، پرسنل داروخانه، دستیاران دندانپزشکی نیز حضور داشتند.
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید