خادمان آستان قدس رضوی از بیماران بوشهری عیادت کردند

۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۲۰:۴۱
در ادامه برنامه‌های خادمان حرم رضوی به استان بوشهر در راستای دهه کرامت، خادمان آستان قدس رضوی از بیماران بیمارستان حضرت قائم(عج) و خلیج فارس بوشهر عیادت کردند.
به گزارش آستان نیوز، همزمان با دهه کرامت 3 کاروان خادمان بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الائمه(ع) شامل 10 نفر وارد استان بوشهر شدند و برنامه‌های متنوع و گوناگونی در شهرها و روستاهای استان بوشهر برگزار کردند.
دبیر ستاد جشن‌های زیر سایه خورشید استان بوشهر با اشاره به اینکه خدام حرم رضوی تا 24 تیرماه در استان حضور دارند اظهار داشت: تاکنون برنامه‌های گوناگونی شامل حضور در منازل مددجویان کمیته امداد، دیدار با ائمه جمعه، سرکشی از خانواده معظم شهدا، برافراشته شدن پرچم حرم مطهر حضرت معصومه (س) در جوار مزار شهید مهدوی سردار مبارزه با آمریکا در خلیج فارس اجرا شده است.
اکبر قائدی با اشاره به حضور خدام حرم رضوی در منزل شهید رئیسعلی دلواری سردار مبارزه با استعمار انگلیس در دلوار تنگستان گفت: شرکت در جشن زیر سایه خورشید در شهرهای مختلف استان بوشهر و حضور در گلزار شهدای والامقام از دیگر برنامه‌های خدام حرم رضوی به استان بوشهر است.
وی سرکشی از نیازمندان و مستضعفان در شهرها و روستاها و شرکت در جشنواره ورزشی رضوی نوجوانان کانون‌های محله‌ای را از دیگر برنامه خدام حرم رضوی دانست و تصریح کرد: خدام حرم رضوی همچنین در سفر به استان بوشهر با قشرهای مختلف مردم در مساجد، تکایا و امام‌زاده‌ها در شهرها و روستاها دیدار کردند.
دبیر ستاد جشن‌های زیر سایه خورشید استان بوشهر از عیادت خادمان آستان قدس رضوی از بیماران خبر داد و بیان کرد: در ادامه برنامه‌های خادمان حرم رضوی به استان بوشهر در راستای دهه کرامت، آنان از بیماران بیمارستان حضرت قائم(عج) بوشهرعیادت کردند.
قائدی افزود: خادمان حرم رضوی،به نیت شفای بیماران به بیمارستان حضرت قائم(عج) بوشهر اعزام شدند و دل‌های مشتاقان را به عطر حریم رضوی متبرک کردن و پیام رأفت امام هشتم(ع)  را به بیماران ابلاغ کردند.
خادمان حرم علی بن موسی الرضا(ع) با حمل پرچم متبرک به گنبد بارگاه ملکوتی امام رضا(ع)، بسته‌های نمک و نباتی به بیماران و همراهان آنها اهدا کردند و همچنین با قرائت صلوات خاصه امام رضا(ع) از خداوند متعال شفای عاجل بیماران را خواستار شدند.
خدام حرم مطهر رضوی هم‌چنین باکودکان بی‌سرپرست بهزیستی بوشهر هم دیدار کردند و دست نوازش مهربانی علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) را به سر کودکان کشیدند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود