ارائه خدمت به نیازمندان در جشنواره زیرسایه خورشید یزد

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۰:۰۹
طی ایام دهه کرامت، خدمات مختلفی به محرومان و نیازمندان یزد در قالب جشنواره زیر سایه خورشید به عنوان بزرگ ترین رویداد فرهنگی در این استان ارایه شد.
به گزارش آستان نیوز، به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، چهل عنوان برنامه برای حضور خدام رضوی در استان یزد برنامه‌ریزی و تدارک دیده‌ شده است که در قالب ۳۱۳ مورد فعالیت و خدمت اجرا شده است.
بخشی از اقدامات و برنامه های انجام شده در خصوص ارتباط معنوی که مردم با پرچم گنبد امام رضا(ع) و خادمان رضوی برقرار می‌کنند، بوده است.
ارایه خدمات به محرومان، بخشی دیگر از برنامه های دهه کرامت را به خوداختصاص داده است که در این راستا می توان به ۵۰۰ درمان رایگان برای مددجویان بهزیستی در سراسر استان و برپایی ۱۰ ایستگاه سلامت در شهرستان‌های استان همراه با خدمات درمانی، پزشکی و بستری بیماران اشاره کرد.
علاوه بر این، فعالیت هایی نظیر آزاد‌سازی زندانیان، اهداء کارت هدیه، تخفیفات جرایم راهنمایی و رانندگی، افتتاح کارگاه‌های خانگی، هزینه‌ حق فنی داروخانه‌ها، خدمات اصناف و بازاریان در روز ولادت، وام ازدواج و جهیزیه برای محرومان، تعمیر منازل، تدارک بسته‌های غذایی و...  با حضور خادمان رضوی انجام شده‌اند.
طی دهه کرامت ۱۳ خادم حرم مطهر رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید به مدت 10 روز مهمان استان یزد بوده که طی این مدت در برنامه های مختلفی حضور داشته اند.
این کاروان از پانزدهم تیر ماه وارد استان یزد شده است و همزمان با روز میلاد حضرت رضا(ع) از این استان خارج می شود .
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید