حضور خادمین رضوی در منزل شهید «صمصام طور»

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۹:۲۱
خادمین رضوی صبح امروز با ورود به شهر کیاکلا با پرچم متبرک بارگاه امام هشتم در منزل شهید «صمصام طور» حضور یافتند و مورد استقبال خانواده این سردار شهید قرار گرفتند.
به گزارش آستان نیوز، در سالروز میلاد حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) خادمین رضوی با نام کاروان زیر سایه خورشید در عبور از شهرهای استان مازندران به کیاکلا رسیدند.
یکی از برنامه‌های این کاروان که مورد استقبال واقع شد، آیین پرچم پرچم گردانی بارگاه هشتمین آفتاب امامت و ولایت حضرت امام رضا(ع) در منازل و گلزار شهداست.
منزل سردار شهید «صمصام طور» یکی از منازلی بود که در صبح میلاد حضرت امام رضا(ع) میزبان خادمین رضوی بود.
همسر سردار شهید «طور» در این مراسم یه ذکر خاطراتی از شهید پرداخت و گفت: شهید ما واقعا یک فرد خستگی ناپذیر مثل همه شهدا بود و تمام هم و غم‌شان این بود که در بین مردم باشند و کمتر فرصت زیارت و سیاحت مخصوصا زیارت امام رضا(ع) را پیدا می‌کرد و جبهه را اولویت می دانست و می‌گفت: باید تا فرصت داریم و جبهه و جنگ هست در جنگ باشیم و بعد از جنگ می‌توانیم به زیارت برویم.
این کاروان حامل پیام محبت و مهر رضوی در پارک شهر بر سرمزار شهدای گمنام کیاکلا حضور یافتند و با عطرافشانی و گلباران و ذکر مدح اهل بیت(ع) و فاتحه به مقام شامخ شهدا احترام گذاشتند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود