استاندار یزد:

جشنواره زیر سایه خورشید افزایش نشاط و ایجاد وحدت عمومی را به دنبال دارد

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۶:۴۸
استاندار یزد گفت: جشنواره زیر سایه خورشید باعث افزایش نشاط و ایجاد وحدت عمومی در بین مردم می شود.
به گزارش آستان نیوز، محمدعلی طالبی در حاشیه جشنواره زیر سایه خورشید یزد با بیان اینکه نیازمند برگزاری چنین جشن‌هایی با رویکرد مذهبی هستیم، گفت: یزد شهری مذهبی است و از یک سو با توجه به حساسیت مردم نسبت به اعتقادات و ارزش‌های دینی خودشان و از سویی دیگر نیاز به ایجاد نشاط، بهترین راه حل در این خصوص برگزاری چنین جشن‌هایی با رویکرد مذهبی در استان است.
وی ادامه داد: باید طی سال و در اعیاد مذهبی مختلف نیز شهر و فضای استان را از برنامه‌هایی که ارتقای روحیه معنویت و نشاط جامعه را در پی دارد، سرشار کنیم.
استاندار یزد با تاکید بر این که جشن های زیر سایه خورشید می‌تواند به افزایش نشاط در سطح جامعه کمک کند، افزود: این اقدام کاری بسیار ارزنده و قابل تقدیر است.
وی ادامه داد: امیدوارم از چنین برنامه‌هایی در دستگاه‌های دولتی و همچنین در نهادهای عمومی غیر دولتی همچون شهرداری‌ها، شوراها و حتی در سازمان‌های مردم نهاد، تشکل‌ها و هیات‌های مذهبی الگو قرار گرفته شود.
محسن صادقیان؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد نیز ضمن تشکر از دست‌اندرکاران این برنامه گفت: عشق به امام رضا(ع) در شهر یزد و استان یزد، جایگاه ویژه‌ای را دارد و عشق به امام رضا(ع)، وحدتی است که هر فردی در هر گروه، حزب، مذهب و در هر مقام و مسئولیتی که باشد را گرد خود جمع می‌کند.
وی ادامه داد: برگزاری مراسم‌هایی همچون زیر سایه خورشد به طور قطع بر وحدت عمومی جامعه تأثیر به سزایی خواهد داشت.
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید