حضور کاروان‌های زیر سایه خورشید در استان سمنان

۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۹:۲۳
هم‌زمان با دهه کرامت، استان سمنان میزبان 2 کاروان زیر سایه خورشید است.
به گزارش آستان نیوز، خادمان بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) برای دهمین سال در تمام شهرستان‌ها، بخش‌ها و دهستان‌های استان سمنان حضور می‌یابند.
با حضور خادمان بارگاه امام رضا(ع) در سمنان، جشن‌های زیر سایه خورشید از هجدهم تیر ماه در این استان آغاز شده است که این برنامه‌ها تا روز بیست و چهارم ادامه دارد.
در این برنامه‌ها، اقدامات مختلفی در قالب مداحی و تبرک پرچم حرم مطهر امام رضا(ع) اجرا شده و همچنین تبرکات بارگاه ملکوتی شمس‌الشموس بین مردم توزیع می‌شود.
همچنین در هجدهم و نوزدهم تیر ماه جشن زیر سایه خورشید با حضور خادمان بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) در شاهرود برگزار شده است.
کاروان زیر سایه خورشید امروز بیستم تیر ماه در شهرستان میامی حضور پیدا کرده‌اند و برنامه‌های متنوع معنوی تدارک دیده‌اند. همچنین یک کاروان در شهرستان مهدی‌شهر مورد استقبال مردم ولایت‌مدار این منطقه قرار می‌گیرد.
در روز بیست و یکم تیر نیز یک کاروان زیر سایه خورشید در شهرستان سرخه حضور می‌یابد.
علاوه بر این، کاروان زیر سایه خورشید در بیست و دوم تیر وارد شهرستان سمنان و هم‌زمان در این روز یک کاروان وارد شهرستان دامغان می‌شود.
در روز بیست و سوم تیر ماه یک کاروان وارد شهرستان آرادان می‌شود و یک کاروان نیز در شهرستان گرمسار حضور پیدا می‌کند.
دیدار خادمان حرم مطهر رضوی با نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار سمنان، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، حضور در زندان و دیدار با کارکنان و زندانی‌ها، غباروبی گلزار شهدا، دیدار با محرومان، حضور در بیمارستان‌ها و عیادت از بیماران، حضور در مراکز ایتام و... از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده در مدت زمان حضور خادمان رضوی در استان سمنان طی دهه کرامت به شمار می‌رود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود