کاروان «زیر سایه خورشید» در کهف الشهدای زاهدان حضور پیدا می‌کند

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۰۰:۰۴
کاروان «زیر سایه خورشید» بیست و سوم تیر ماه هم‌زمان با ایام دهه کرامت در کهف‌الشهدای زاهدان حضور پیدا می‌کند.
به گزارش آستان نیوز، حضور خادمین حرم مطهر رضوی در کهف‌الشهدای محله ابوذر موجب تجدید قوای روحی مردم و فرصتی است تا دلدادگان به اهل بیت(ع) خود را در فضای معنوی و روحانی قرار دهند.
در این راستا جشن میلاد حضرت امام رضا علیه‌السلام روز یکشنبه هفته جاری با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در فضای معنوی کهف‌الشهدای زاهدان برگزار خواهد شد.
کاروان سفیران کریمه که شامل خادمان بارگاه حضرت معصومه سلام‌الله علیها بود نیز هفته گذشته در کهف‌الشهدا حضور پیدا کرد که مورد استقبال بی نظیر مردمی قرار گرفت.
این برای نخستین بار است که کهف‌الشهدای محله ابوذر زاهدان میزبان خدام حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله علیها، خدام کاروان زیر سایه خورشید و پرچم حرم رضوی است.
شایان ذکر است، کاروان زیر سایه خورشید که به مناسبت دهه کرامت رضوی از هفدهم تا بیست و چهارم تیر ماه جاری در سیستان و بلوچستان حضور دارد، در شهرهای مختلف این استان به اجرای برنامه‌های متنوع خواهد پرداخت.
دیدار با خانواده‌های شهدا جانبازان و ایثارگران، حضور در بیمارستان‌ها و عیادت از بیماران، دیدار با امامان جمعه و علماء، غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با سالمندان، برگزاری جشن‌های مردمی، حضور در جمع مددجویان زندان‌ها و زندانیان و... از جمله برنامه‌های ویژه دهه کرامت به شمار می‌رود که با حضور خدام کاروان زیر سایه خورشید در حال برگزاری است.
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید