حضور خدام امام رضا(ع) در سراسر کشور به قصد قرب الهی است

۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۹:۲۸
پرچم متبرک علی ابن موسی الرضا(ع) در ایستگاه دادگستری استان قزوین نیز توقف نمود.
به گزارش آستان نیوز، یعقوب عبدالهی معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان قزوین ضمن ابراز خرسندی از حضور خدام امام رضا(ع) در استان گفت: تشکر ویژه می‌کنیم از آقا علی ابن موسی الرضا که ما را لایق میزبانی خدام و پرچم متبرک آستان خود نموده اند. حضور این عزیزان سبب می‌شود آنهاکه امکان حضور در حرم مطهر را ندارند ازاین طریق روح خود را جلا دهند.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین محبوب از خدام حرم رضوی گفت: حضور خدام امام رضا در استانها، شهرها و روستاها سبب شستشوی سفره زنگار گرفته روح شهروندان خواهد شد.
وی افزود: ماهیت پرچم متبرک حرم مطهر متوجه نمودن به ثامن الائمه است، چرا که امام رضا از اولیا خداوند و بهترین الگوی بشر درزندگی است و سبب اتصال به خداوند از دریچه امام معصوم خواهد بود.
حجت الاسلام محبوب ضمن اشاره به نیت خادکان حرم امام رضا(ع) بیان نمود: حضور خدام در سراسر کشور به قصد قربت خداوند انجام میشود و در حال حاضر ۲۰ هزار نفر از نیروهای مردمی و جهادی جهت اجرای این طرح در کشور فعالیت می نمایند.
وی درباب زیارت ائمه گفت: چنانچه زیارت با معرفت به شخصیت و عظمت امام باشد بسیار متفاوت است چرا که همراه با شناخت قلبی است و نگاه زائر به امام نگاهی متعالی است.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود