ادای احترام نظامی سربازان پادگان 04 بیرجند به پرچم متبرک رضوی

۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۸:۲۶
صبح امروز همزمان با ششمین روز از ایام دهه کرامت خدام کاروان زیرسایه خورشید با حضور در جمع سربازان و کارکنان پادگان 04 امام رضا(ع) بیرجند مورد استقبال باشکوه قرار گرفتند.
به گزارش آستان نیوز، در ابتدای این مراسم یکی از خادمان رضوی صلوات خاصه کرد و کارکنان پایور و وظیفه نیز با ادای احترام سلام نظامی به پرچم متبرک ملکوتی امام هشتم(ع) ایستادند.
مداحی و شعرخوانی خدام رضوی حال و هوای خاصی به فضای پادگان بخشید و سربازان وظیفه به همراه نیروهای پایور نوبت به نوبت بر پرچم منور رضوی بوسه زدند.
به یمن دهه کرامت و ولادت امام هشتم(ع) به نیروهای پایور که اسامی آن‌ها رضا بوده، به مدت 24 ساعت و سربازانی که نام آن‌ها رضا می باشد نیز به مدت 72 ساعت مرخصی داده شد.
در این مراسم همچنین نشان خادمی امام رضا(ع) با حضور خادمان بارگاه ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) به سرهنگ مهدی جلالی نیک؛ جانشین فرمانده مرکز آموزشی 04 و حجت الاسلام علی منصوری نیا؛ رئیس عقیدتی سیاسی مرکز آموزشی 04 امام رضا(ع) بیرجند اهدا شد.
در ادامه نیز خادمان حرم مطهر رضوی به مقام شامخ شهید گمنام در پادگان 04 ادای احترام کردند.
گفتنی است، خدام رضوی همزمان با آغاز دهه کرامت، در استان خراسان جنوبی حضور یافته اند و طی این مدت برنامه های متنوعی در شهرها و روستاهای مختلف این استان همچون بیرجند، خوسف، نهبندان، درح، سربیشه، اسلامیه، فردوس، آیسک، سرایان، سه قلعه، ارسک، بشرویه، عشق آباد، طبس، دیهوک و... در حال برگزاری است.
از جمله این برنامه می توان به دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، حضور در بیمارستان ها و عیادت از بیماران، غباروبی مزار شهدا، برگزاری جشن های مردمی، دیدار با خانواده های محروم و... اشاره کرد.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود