سفیران امام هشتم(ع) از بیماران سرطانی بیرجند عیادت کردند

۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۷:۰۹
سفیران امام هشتم(ع) در قالب کاروان زیر سایه خورشید به همراه پرچم متبرک حرم رضوی با حضور در مرکز ایران مهر بیرجند از بیماران سرطانی این مرکز عیادت کردند.
به گزارش آستان نیوز، خدام حرم رضوی ضمن دلجویی و عیادت از بیماران سرطانی پرچم حرم امام رضا(ع) گردانده و بیماران نیاز حاجت و سلامتی خود را از امام رضا(ع) و خداوند متعال خواستار شدند.
خدام کاروان زیر سایه خورشید برای بیماران این مرکز شفای کامل از خداوند متعال طلب کردند و با گرداندن پرچم منقش به نام آقا علی‌بن موسی‌الرضا(ع) شرایط زیارت از راه دور حرم مطهر رضوی را فراهم کردند.
در ادامه نیز خدام حرم رضوی در بیمارستان میلاد حضور یافتند و از بیماران این بیمارستان‌ در بخش‌های مختلف عیادت و دلجویی کردند.
علاوه بر این کاروان این امام همام با اهدای بسته‌های متبرک، عطر و بوی رضوی را در فضای این بیمارستان طنین‌انداز کردند.
همچنین مرکز آموزشی مرزبانی محمد رسول‌الله(ص) میزبان سفیران حرم امام رضا(ع) بودند که کاروان زیر سایه خورشید حال و هوای حرم امام مهربانی‌ها را میان کارکنان وظیفه و پایور این مجموعه آوردند.
در ابتدای این مراسم نیز خادمان حرم مطهر رضوی با حضور بر مزار شهید گمنام به مقام شامخ این شهید ادای احترام کردند و سپس یکی از خادمان رضوی صلوات خاصه را قرائت کرد و کارکنان پایور و وظیفه با ادای سلام نظامی به احترام پرچم متبرک ملکوتی امام هشتم(ع) ایستادند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود