هفت هزار گلستانی به عنوان خادم امام رضا(ع) ثبت نام کردند

۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۹:۳۰
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان گفت: هفت هزار گلستانی به عنوان خادم امام رضا (ع) ثبت نام کردند که 2500 نفر از آنها امکان انتخاب کشیک در حرم مطهر را دارا هستند.
به گزارش آستان نیوز؛ سید حسین علوی در گفتگو با خبرنگار ما در گرگان اظهار داشت: طرح همراهی و حضور خادمین حرم حضرت معصومه (س) در فرودگاه گرگان به منظور استقبال از خادمین آستان قدس رضوی برای اولین بار در کشور صورت پذیرفت که مورد استقبال مردم استان قرار گرفته است.
وی با بیان این مطلب که خادمی حرم امام رضا(ع) منحصر به حضور در حرم نیست افزود: هر فردی با توجه به تخصص و مهارتی که دارد می تواند خود را سفیری از جانب حضرت به منزله کمک به محرومین بداند.
علوی تصریح کرد: به افرادی که برای خدمت به محرومان گام بر می‌دارند، کشیک در حرم به آن ها هدیه داده خواهد شد که از جانب آستان قدس به این افراد اعطاء می شود.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان ضمن اشاره به نحوه اجرای خادمیاری گفت: در دهه های گذشته در استان گلستان افراد محدودی افتخار خادمی حرم امام رضا(ع) را داشتند، ولی در حال حاضر بالغ بر هفت هزار نفر از مردم استان در طرح خادمیاری رضوی ثبت نام کرده اند و در مراحل تکمیل پرونده می باشند که بیش از 2500 نفر از این افراد به عنوان خادم در حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) افتخار حضور کشیک دارند.
وی در پایان ضمن بیان برنامه های اجرا شده در دهه کرامت در استان، از عوامل اجرایی طرح زیر سایه خورشید تقدیر و تشکر کرد.
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید