امدادرسانی خادمان معین‌الضعفا(ع) در جشنواره زیر سایه خورشید به محرومان

۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۲۲:۴۵
همزمان با ایام دهه کرامت، خادمان معین‌الضعفا(ع) در قالب کاروان زیر سایه خورشید، به نیازمندان و محرومان استان یزد امدادرسانی کردند.
به گزارش آستان نیوز، درمان رایگان 500 نفر در حوزه دندانپزشکی، اهدای 500 بسته غذایی به ارزش تقریبی 100 میلیون تومان توسط خدام به محرومان و اعطای وام کارآفرینی به ارزش 250 میلیون تومان بخشی از خدمات کریمانه این دوره از جشنواره زیر سایه خورشید یزد است.
اعطای وام جهیزیه به محرومان، بخشی دیگر از این موارد به شمار می رود، چرا که یکی از مشکلات بر سر راه ازدواج جوانان، مسئله جهیزیه است.
یکی از اقدامات شایسته دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی و مجموعه‌های فعال در حوزه خانواده تهیه اقلام ضروری و کارفرمای زوجین است که تا 18 مهمان را پوشش می‌دهد و در این شرایط اقتصادی، بسیار ارزان‌قیمت (کمتر از بیست میلیون) تمام می‌شود.
در این راستا و در جشنواره زیر سایه خورشید، تسهیلات و وام‌هایی برای خرید این نوع جهیزیه سالم و اسلامی به افراد نیازمند اهدا می شود.
برپایی 10 ایستگاه سلامت در هر 10 شهرستان استان یزد، خدمت دیگری می باشد که به برکت حضور خدام ایجاد شده است؛ بدین صورت که خدمات در این ایستگاه‌ها صرفا یک ویزیت ساده نبوده و در صورت لزوم به متخصص ارجاع داده شده و در صورت نیاز، بستری و درمان بیمار تا زمان بهبودی کامل وی به صورت رایگان انجام می‌شود.
ایجاد کارگاه‌های خانگی، آزادسازی زندانیان، تعمیر و ساخت منازل محروم، اعطای کارت هدیه‌ نقدی به نیازمندان بخشی دیگر از خدمات کریمانه دوازدهمین دوره جشنواره زیر سایه خورشید یزد را به خود اختصاص داده است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود