دارالولایه سیستان؛ زیر سایه هشتمین امام

۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۶:۵۸
کاروان زیر سایه خورشید حامل بیرق متبرک حرم مطهر رضوی در ادامه سفر خود با استقبال گرم محبان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و مردمان ولایتمدار شهرستان هامون به دارالولایه سیستان رسید.
به گزارش آستان نیوز، کاروان زیر سایه خورشید صبح شانزدهم تیرماه از طریق فرودگاه کنارک وارد این استان و پس از گذر از شهرهای کنارک، چابهار، سرباز، نیکشهر، ایرانشهر، بزمان، دلگان، خاش و... وارد منطقه سیستان شد که مورد استقبال پرشور مردم ولایت مدار و متدین دارالولایه سیستان قرار گرفتند.
این کاروان در بدو ورود به منطقه سیستان در مسجد جامع شهر محمدآباد، آذین بخش مراسم مولودی‌خوانی و جشن و سرور ویژه‌ای بود که سیستانی‌های مقیم شهرستان هامون به مناسبت میلاد سراسر نور و سرور امام مهربانی‌ها تدارک دیده بودند.
همزمان با مسجد جامع شهرستان هامون گروه دیگری از این کاروان معنوی به شهر علی‌اکبر اعزام شد.
حضور در زورخانه شهر زابل و شهرک علی اکبر از جمله دیگر برنامه های اجرا شده به شمار می رود.
خدام آستان قدس رضوی به مدت دو روز در این منطقه حاضر خواهند بود که دیدار با خانواده شهدا و حضور در شهرستان‌های نیمروز، زهک، هیرمند و زابل از جمله دیگر برنامه‌های این کاروان در منطقه سیستان و بلوچستان به شمار می رود.
کاروان زیر سایه خورشید، حامل بیرق متبرک حرم مطهر امام رضا(ع) از روز شانزدهم تیر ماه در استان سیستان و بلوچستان حضور دارد و سفر خود را از جنوب این استان آغاز کرده است.
همچنین مراسم محوری استقبال از این کاروان در روز بیست و سوم ماه جاری همزمان با میلاد مسعود ثامن الحجج(ع) در زاهدان برگزار خواهد شد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود