ساخت یک واحد مسکونی برای خانواده محروم توسط خادمیاران قائمشهری

۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۰۴:۳۸
یک واحد مسکونی توسط خادمیاران رضوی برای یک خانواده محروم در روستای ملک خیل قائمشهر احداث می شود.
به گزارش آستان نیوز، یک واحد مسکونی برای خانواده محروم از توابع روستای ملک خیل قائمشهر توسط خادمیاران کانون محلی روستای دیزآباد دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان قائمشهر احداث می‌شود.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی طی گفت وگویی با خبرنگار ما ضمن اعلام مطلب فوق اظهار داشت: دهه کرامت دهه بسیار با فضیلتی است و در این ایام سعی بر این است تا با خدمت کریمانه و شادی مومنانه اخلاق و فرهنگ‌رضوی را در جامعه رواج دهیم و با نیازمندان و محرومان هم نوا شویم.
وی افزود: در دهه کرامت ساخت این واحد مسکونی را با نام نامی امام رضا(ع) برای محرومی که دارای دو فرزند می باشد و پدر خانواده در قید حیات نیستند و مادر خانواده نیز دچار اختلال شنوایی و بیانی است شروع کردیم.
امام زاده ادامه داد: در مرحله ی اول با دریافت وام ۵۰ میلیون ریالی که اقساط آن را خادمیاران رضوی دیزآباد عهده دار شدند، اقدام به خرید میل گرد و پی کنی کردیم.
این مقام مسئول با اعلام پیش بینی هزینه ساخت و ساز تا مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال یادآور شد: با دریافت تسهیلات بانکی به صورت مرحله ای، حداکثر به مدت یکسال تا دهه کرامت سال آینده، زیر پرچم امام علی بن موسی الرضا(ع)، ساخت خانه مسکونی به اتمام رسیده و برای بهره برداری به خانواده محروم تحویل گردد.
وی در پایان تصریح کرد: مقرر شد هزینه های ساخت این مسکن از سوی خادمیاران رضوی و خیّرین محلی تامین شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود