برای دومین دوره صورت گرفت؛

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز میزبان خادمیاران رضوی

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۰۴:۴۱
دومین دوره آموزشی خادمیاران رضوی با حضور بیش از ۳۰۰ خادمیار آستان قدس رضوی از شهرستان‌های نی‌ریز و استهبان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز برگزار شد.
به گزارش آستان نیوز، در روزهای پایانی دهه سراسر نور کرامت، شب گذشته دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز توفیق میزبانی از جمعی از خادمیاران رضوی را داشت.
در آیین افتتاحیه این دوره آموزشی که با حضور خادمیاران و جمعی از مسئولان شهرستان نی‌ریز و استهبان برگزار شد، کاظم محمدی از ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت با ذکر فضایل امام رضا(ع) و اجرای مولودی‌خوانی، فضایی روحانی و معنوی در سالن برگزاری آیین افتتاحیه ایجاد کرد.
در ادامه این مراسم، جابر مهدی‌یار مسئول نمایندگی کانون‌های رضوی و خادمیاران فارس که به‌عنوان مدرس دوره و با لباس خادمیاری در مراسم حضور داشت از استقبال و تدارک این مراسم در نی‌ریز تجلیل کرد. اجرای سرود توسط گروه سرود ترنم ولایت زیر نظر کانون فرهنگی تربیتی احمد نی‌ریزی از دیگر برنامه‌های آیین افتتاحیه بود.
پس از پایان مراسم و آیین افتتاحیه، خادمیاران به تفکیک برادران و خواهران در کلاس‌های آموزشی حضور یافتند و آموزش‌های لازم توسط استادان دوره به آنان داده شد.
پس از پایان کلاس‌های آموزشی در دو نوبت صبح و عصر، مراسم اختتامیه این دوره آموزشی شب گذشته در سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه برگزار و با اعطای گواهینامه شرکت در دوره، میثاق‌نامه خادمیاران رضوی نیز توسط خادمیاران به‌صورت گروهی قرائت شد. اقامه نماز جماعت و نشست پرسش و پاسخ نیز از دیگر برنامه‌های اجراشده این کارگاه آموزشی یک‌روزه بود.
علی بخشی‌زاده مسئول نمایندگی کانون‌های رضوی در نی‌ریز در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به ثبت‌نام اولیه متقاضیان شرکت در دوره‌ آموزشی رضوی در سایت خادمیاران رضوی برای ملبس شدن به لباس با افتخار خدمت در آستان قدس از تمام عوامل اجرایی این دوره آموزشی از جمله کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی و بسیج سپاه ناحیه نی‌ریز تجلیل کرد.
شایان ذکر است، نخستین دوره‌ آموزشی خادمیاران رضوی در نی‌ریز، اسفندماه سال گذشته با حضور بیش از ۵۰۰ خادمیار از شهرستان‌های نی‌ریز و استهبان برگزار شد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید