زندانیان فردوس میزبان پرچم رضوی شدند

۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۹:۵۹
خادمان حرم مطهر رضوی با حضور در زندان مرکزی شهرستان فردوس واقع در استان خراسان جنوبی، دل عاشقان در بند را به پنجره فولاد گره زدند.
به گزارش آستان نیوز، در این دیدار یکی از خادمان رضوی با مداحی و شعرخوانی دل دلدادگان امام رضا(ع) را به مشهدالرضا وصل کرد.
همچنین پرچم متبرک رضوی بین زندانیان گردانیده شد تا امکان زیارت از راه دور برای همه به وجود آید و از این فیض حضور استفاده کنند.
اشک شوق در چشم زندانیان نشان از شور و شعف و دلدادگی آن‌ها به اهل بیت(ع) داشت و در پایان نیز بسته‌های متبرک رضوی به زندانیان اهدا شد.
این کاروان در ادامه برنامه‌های تدارک دیده شده در ایام دهه کرامت، با عیادت از بیماران بیمارستان‌های حضرت محمد رسول‌الله(ص) و شهید چمران فردوس از آن‌ها دلجویی و از درگاه حضرت حق و ضامن آهو برای بیماران طلب شفای عاجل و بهبودی کردند.
علاوه بر این، خادمان و سفیران امام رئوف(ع) با در دست داشتن پرچم متبرک حضرت در میان عاشقان و دلدادگان روستای برون شهرستان فردوس مورد استقبال قرار گرفتند.
گفتنی است، کاروان‌ «زیر سایه خورشید» ۳۵۲ برنامه را در طول ۱۰ روز حضور خود در نقاط مختلف استان خراسان جنوبی اجرا خواهد کرد.
حضور در زندان‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز توانبخشی، پادگان‌ها و هنگ‌های مرزی، مراسم جشن‌های مردمی، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، دیدار با نیروهای ارتش و دیدار با ائمه جمعه از دیگر برنامه‌های این کاروان در این استان به شمار می‌رود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود