در شهرستان کوهرنگ؛

همایش حجاب و عفاف با حضور کاروان زیر سایه خورشید برگزار شد

۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۲۱:۳۶
همزمان با دهه کرامت، همایش حجاب و عفاف با حضور کاروان خادمان رضوی در شهرستان کوهرنگ از توابع استان چهار محال و بختیاری برگزار شد.
به گزارش آستان نیوز، سرهنگ پاسدار عزیز موسایی؛ فرمانده ناحیه مقاومت کوهرنگ در این اجتماع، زنان را سرمایه های اجتماعی کشور برشمرد و بیان کرد: برخلاف تبلیغات دشمنان اسلام، بانوان ایرانی آزادانه در اجتماع فعالیت می کند.
وی دلسوزی دشمنان برای نداشتن آزادی زنان در ایران را دروغی بزرگ عنوان کرد و افزود: بانوان عفیفه ایرانی در تمامی عرصه های اجتماعی فعالیت می کنند.
فرمانده ناحیه مقاومت کوهرنگ ادامه داد: آزادی مدنظر غرب یعنی آزادی امیال و خواسته های انسانی و شهوانی که هیج سدی نداشته باشند و این آزادی غربی قبل از انقلاب برجامعه تسلط داشت که با حضور بانوان ایرانی در همه صحنه های انقلاب اسلامی به انحطاط کشیده و به آزادی غربی مدنظر غرب برای زنان نه گفتند.
وی استفاده از رسانه ها، ماهواره، فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به جای سلاح نظامی علیه بانوان ما را از حربه های دشمنان دانست و تصریح کرد: دشمنان اسلام، با صرف هزینه های گزاف می خواهند از طریق نفوذ و تهاجم فرهنگی در قشر بانوان ما، جامعه اسلامی را به انحطاط بکشانند، تا از این طریق زمینه تسلط بر ما را پیدا کنند.
سرهنگ موسایی با اشاره به فرمایشات امام خمینی(ره) که فرمودند: "زنان ما انسان ساز هستند و اگر آن ها را از جامعه بگیرند جامعه سقوط می کند"، گفت: حفظ حجاب و عفاف از خون شهداء ارزشمندتر و نیز غیرت و تعصب مردان بر حفظ حریم و صیانت خانواده تکلیف است.
وی ادامه داد: آمار و اطلاعات در جامعه نشان می دهد تبلیغات دشمنان برای جلوه دادن انحطاط و بی عفتی در جامعه ایران اسلامی دروغی بیش نیست و دشمنان ما با صرف هزینه های بسیار، عده ای از جوانان ما را فریب داده و با نمایش آن ها در فضاهای مختلف می خواهند جامعه را از دست رفته نشان دهند؛ اما برخلاف تصور غلط دشمنان، بانوان عفیفه ما درخانه هایشان مشغول تربیت فرزندان و نگه داشتن ستون های خانواده هستند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید