مرکز نیکوکاری یاوران امیرالمؤمنین(ع) یزد با حضور خدام رضوی افتتاح شد

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۹
همزمان با دوازدهمین دوره از جشنواره مردمی زیر سایه خورشید در یزد، مرکز نیکوکاری یاوران امیرالمؤمنین(ع) با حضور خدام رضوی افتتاح شد. 
به گزارش آستان نیوز، در آئین افتتاح مرکز نیکوکاری یاوران امیرالمؤمنین(ع) یزد، تعدادی از مسؤلان استانی و مردم حضور داشتند.
در این مرکز نیکوکاری که با کمک خیرین و حمایت کمیته امداد راه‌اندازی شده است، 150 خانواده و 25 کودک بی‌سرپرست تحت پوشش هستند.
در مرکز نیکوکاری یاوران امیرالمؤمنین(ع) خدماتی شامل تامین پوشاک و بسته غذایی، هزینه اجاره مسکن، خدمات درمانی و... در اختیار مددجویان قرار می‌‌گیرد.
در دهه کرامت امسال ۳۱۳ برنامه در استان یزد اجرا می شود که ۱۱۰ برنامه با محوریت حضور خادمان رضوی در قالب دیدار با بیمارستان ها بیمارستان‌ها، حضور در دانشگاه‌ها، بقاع متبرکه، اماکن عمومی و گردشگری و... به این شهر اختصاص دارد.
کاروان زیرسایه خورشید استان طی 8 روز حضور خود در استان یزد، میهمان شهرهای یزد، بهاباد، میبد، تفت، ابرکوه، اردکان، اشکذر، خاتم، بافق و... خواهد بود که در این بین، علاوه بر برنامه‌های مختلفی که با حضور خادمان حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) برگزار می‌شود، جشن‌های ویژه‌ای نیز در ۸ شهر استان برپا خواهد شد.
دیدار با نماینده ولی فقیه، برگزاری همایش ریحانه های بهشت، حضور در بیمارستان ها و عیادت از بیماران، دیدار با امامان جمعه و علمای شهرستان ها، برپایی همایش دختران آفتاب، دیدار با اهل تسنن، برگزاری جشن های زیر سایه خورشید و... از جمله این برنامه ها به شمار می رود.
دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران، برپایی جشن مردمی هامانه، عیادت از بیماران صعب العلاج و سالمندان، برپایی محفل انس با قرآن، دیدار با زنان بی سرپرست، تکریم قبور شهدا و برپایی شب شعر خورشید هشتم، بخشی دیگر از برنامه ویژه دهه کرامت رضوی در استان یزد را به خود اختصاص داده است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید