خادمان حرم رضوی به دیدار سالمندان اهواز رفتند

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۹
خادمان امام رضا(ع) در قالب کاروان زیرسایه خورشید با حضور در خانه سالمندان اهواز از سالمندان عیادت کردند و جویای احوالشان شدند.
به گزارش آستان نیوز، در این دیدار سالمندان نیز به استقبال خادمان آستان قدس رضوی آمدند و از پرچم امام رضا(ع) تبرک جستند.
برنامه‌های گوناگونی طی دهه  کرامت برای حضور خادمان حرم مطهر رضوی در استان خوزستان تدارک دیده شده که در این راستا آیین استقبال مردم و مسئولان خوزستانی از کاروان خدام حرم مطهر حضرت شمس الشموس(ع) با حضور گسترده اقشار مختلف مردم، بازاریان و کسبه، جوانان و نوجوانان خوزستانی در اهواز برگزار شد‌.
علاوه بر این برنامه معنوی استقبال از خادمان حرم نورانی حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) در بازار امام واقع در خوزستان انجام شد.
همزمان با برگزاری جشن‌های دهه کرامت، جمعی از خادمان حرم نورانی حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) به خوزستان و شهرهایی همچون اروند کنار، شوشتر، ماهشهر، رامهرمز، آبادان، دزفول، هفتکل، خرمشهر، امیدیه، شادگان، رامشیر، اندیمشک و... سفر کرده اند تا در دهه کرامت میهمان مردم این دیار شوند.
از جمله برنامه های کاروان زیرسایه خورشید در این استان می توان به دیدار با خانواده شهیدان ارتش، خانواده شهداء نیروی انتظامی، خانواده شهیدان حادثه تروریستی، خانواده شهیدان مدافع حرم سید عمار، خانواده شهدای مسجد و... اشاره کرد.
همچنین می توان حضور در بیمارستان جانبازان قطع نخاعی، بیمارستان سلامت، بوستان جانبازان اعصاب و روان و... را نام برد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود