تقدیر از ۳۰ دانش آموز تحت تکفل آستان قدس رضوی در خوزستان

۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۴
دبیر کانون خادمیاری تعلیم و تربیت نمایندگی آستان قدس رضوی در خوزستان گفت: از ۳۰ دانش آموز تحت تکفل این کانون خادمیاری تجلیل به عمل آمد.

مسعود حمیدی نژاد در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز در اهواز با بیان اینکه دانش آموزان محروم و نیازمند، بی سرپرست و یتیم در کانون عضو هستند، اظهار داشت: این دانش آموزان از طریق معلمان، مدارس و مساجد معرفی می‌شوند و همچنین معلمان کانون که شاغل و بیشتر بازنشسته آموزش و پرورش هستند به عنوان خادمیار در عرصه تعلیم و تربیت حضور دارند.

دبیر کانون تعلیم و تربیت نمایندگی آستان قدس رضوی در خوزستان بیان داشت: کلاس‌های آموزشی از سوی معلمان خادمیار برای دانش آموزان ضعیف برگزار می‌شود تا از این طریق بتوان به ارتقای تحصیلی شان کمک کرد که در این باره طی ۲ روز گذشته مراسم تجلیل از ۳۰ دانش آموز برتر کانون با حضور خادمان رضوی به عمل آمد.
حمیدی نژاد با بیان اینکه تجلیل از دانش آموزان کانون خادمیاری تعلیم و تربیت آستان قدس برای نخستین بار در سطح کشور برگزار می‌شود، ادامه داد: در سطح استان ۲۲۰ معلم خادمیار خواهر و برادر عضو کانون هستند که از این تعداد ۱۲۰ معلم در اهواز مشغول خدمت هستند.
وی پیرامون شرایط معلمان خادمیار گفت: داشتن شرایط عمومی و کسب تأییدیه پس از ورود به سامانه خادمیاران رضوی در کنار توانایی‌های آموزش از جمله شرایط نام نویسی به عنوان معلم خادمیار تعلیم و تربیت هستند.
لازم به ذکر است، استان خوزستان بیش از ۹ هزار خادمیار رضوی دارد که در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی مشغول خدمت کریمانه به مردم استان هستند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود