به همت خادمین سلامت دارالشفاء امام رضا(ع) صورت گرفت؛

بهره‌مندی 200 بیمار محروم حاشیه شهر مشهد از خدمات پزشکی رایگان آستان قدس رضوی

۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۷:۳۹
به همت خادمین سلامت دارالشفاء امام رضا(ع)، نزدیک به 200 بیمار محروم حاشیه شهر مشهد از خدمات پزشکی تخصصی رایگان مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی بهره‌مند شدند.

دکتر ناصر سرگلزایی مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با آستان نیوز ابراز کرد: جمعی از خادمین سلامت رضوی دارالشفاء امام رضا(ع) در قالب یک تیم جهادی بعدازظهر یکشنبه 30 تیر 1398 به منطقه انتهای بلوار رسالت مشهد اعزام شدند.
وی با بیان اینکه این تیم جهادی 11 نفره شامل سه پزشک متخصص قلب، داخلی و طب اورژانس، سه پرستار و سه نیروی اجرایی بود، افزود: این پزشکان متخصص حدود 200 بیمار کم‌برخوردار غربالگری شده را در مدت شش ساعت در دفتر واحد کمیته اجتماعی رویش به‌صورت رایگان معاینه کردند.
مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی ادامه داد: پیگیری درمان این بیماران از صفر تا صد برعهده خادمین سلامت دارالشفاء امام رضا(ع) است و تلاش شده با انتخاب تعداد محدودی بیمار، خدمات تکمیلی پزشکی رایگان به این بیماران ارائه شود.
سرگلزایی تصریح کرد: بیماران محروم این اردوی جهادی که نیازمند به ویزیت متخصصان رشته‌هایی مانند کلیه و نورولوژی هستند نیز به پزشکان این دارالشفاء ارجاع داده خواهند شد.
لازم به ذکر است، مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی با بهره‌گیری از ظرفیت خادمین سلامت رضوی در تلاش است در پرتوی بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) علاوه بر خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی، خدمات درمانی و تخصصی به اقشار آسیب‌پذیر و کم‌برخوردار جامعه ارائه دهد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود