آیت‌الله جعفری همواره از طرح خادمیاران رضوی حمایت می‌‌کرد

۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۹:۱۷
مدیر نمایندگی آستان قدس در کرمان با اشاره به حمایت آیت‌الله جعفری از طرح های آستان قدس رضوی، افزود: پس از اجرایی شدن طرح خادمیاران رضوی ایشان نیز همانند بسیاری از روحانیون باسابقه و دلسوز همواره از خدمت‌رسانی به مردم مناطق محروم و کمتر برخوردار حمایت کرده و آنرا طرحی بدیع و مفید می خواند.

سیدحسین صابری در حاشیه مراسم پاسداشت نیم قرن خدمت حضرت آیت الله سیدیحیی جعفری در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز در کرمان آیت الله جعفری را مجاهدی نستوه نامید و اظهار داشت: آیت الله سیدیحیی جعفری بیش از سه دهه نمایندگی ولی فقیه و امامت جمعه استان کرمان را برعهده داشته و منشا برکات بسیاری برای مردم شهیدپرور کرمان بود.
وی آیت الله جعفری را پرورش یافته مکتب رضوی قلمداد کرده و افزود: ایشان همواره جوانان را به شناخت ائمه اطهار(ع) خصوصا امام رئوف(ع) توصیه کرده و پیروی از مکتب اهل بیت(ع) را تنها راه جلوگیری از انحراف در جامعه می دانست.
صابری با اشاره به حمایت آیت الله جعفری از طرح های آستان قدس رضوی، افزود: پس از اجرایی شدن طرح خادمیاران رضوی ایشان نیز همانند بسیاری از روحانیون باسابقه و دلسوز همواره از خدمت رسانی به مردم مناطق محروم و کمتر برخوردار حمایت کرده و آنرا طرحی بدیع و مفید می خواند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمان شتاب در پیشرفت و تعالی علمی، دینی و مذهبی را مستلزم تلاش خستگی ناپذیر روحانیون صدیق، کوشا، مومن و متدینی چون آیت الله جعفری دانسته و تاکید کرد: آیت الله جعفری در استان کرمان بیش از نیم قرن مجاهدت داشته و نقش پررنگ و بی بدیلی در تمامی صحنه های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی ایفا نمود.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید