اعطای 10وام 30 میلیون تومانی به کارآفرینان مناطق محروم استان فارس / آموزش 1600مربی مهدالرضا(ع) در استان

۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۷
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی از اعطای 10 وام 30 میلیون تومانی به کارآفرینان مناطق محروم استان فارس خبر داد و گفت: تمام توان خود را صرف سازماندهی کلیه خادمیاران آموزش دیده خواهیم کرد تا هر کس به فراخور توانایی و به نیابت از حضرت رضا(ع) جهت کمک به مستمندان و محرومان جامعه و گسترش فرهنگ رضوی به فعالیت بپردازند.

به گزارش آستان نیوز، جابر مهدیار مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در فارس از پایان دوره آموزشی مقدماتی خادمیاران تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: از میان ١٢٣٠٠ خادمیار ثبت نامی حدود ٦٥٠٠ نفر آموزش مقدماتی را گذرانده و در حال حاضر حدود ٢٠٠٠ خادمیار متقاضی، آموزش های مقدماتی خادمیاری را تا دو ماه آینده به پایان خواهند رساند.
وی افزود: این دوره‌های آموزشی هر هفته در روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار می شود.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در فارس با تاکید بر این که از توانایی ها و ظرفیت های خادمیاران آموزش دیده در حوزه های مختلف حمایت می شود عنوان کرد: تمام توان خود را صرف سازماندهی کلیه خادمیاران آموزش دیده خواهیم کرد تا هر کس به فراخور توانایی و به نیابت از حضرت رضا(ع) جهت کمک به مستمندان و محرومان جامعه و گسترش فرهنگ رضوی به فعالیت بپردازند.
وی افزود: در همین راستا آموزش هایی در زمینه های «آی تی» و عرصه خدمت را در برنامه داریم که در این رابطه جلساتی با رابطان شهرستان ها و مناطق شهری شیراز، مسئولین کانون های محلی و موضوعی صورت گرفته است.

مهدیار با اشاره به رسیدگی و بازدید از منطقه نودان کازرون به عنوان منطقه نمونه محرومیت زدایی در استان فارس گفت: طی بازدیدی که از این منطقه صورت گرفت به 10 نفر برگزیده وامی 30 میلیون تومانی جهت اشتغال زایی از طرف آستان قدس رضوی اعطا شده است.

مهدیار در ادامه از آموزش مربیان مهدالرضا(ع) خبر داد و افزود:  تعداد ٦٠٠ مربی قرآنی مهد الرضا(ع) آموزش دیده اند که خدماتی در حوزه های قرآنی و مهدالرضا(ع) انجام خواهند داد.
وی گفت: این افراد از سرمایه های معنوی استان جهت گسترش فرهنگ قرآنی و امام رضایی هستند.

مدیر نمایندگی آستان قدس در پایان تصریح کرد: تا آخر امسال تعداد 6 تا 7 جلسه برای مربیان مهدالرضا(ع) در شهرستان های فسا، جهرم، نی‌ریز، داراب، کازرون و فیروزآباد برگزار خواهد شد که تعداد این مربیان به 1600 نفر خواهد رسید.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود