طرح «هدیه آستان حضرت رضا (ع)» به مناسبت عید قربان در سمنان اجرا می‌شود

۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۰۹:۱۲
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سمنان با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) سمنان دیدار و در خصوص ویژه برنامه های عید قربان گفتگو کرد.

به گزارش آستان نیوز، خسروی در این جلسه با اشاره به ظرفیت 5600 نفری خادمیاران فعال استان سمنان و همچنین فعالیت 250 کانون تخصصی و محله ای در استان ابراز امیدواری کرد با تعامل این دو مجموعه می توان اقدامات محرومیت زدایی را در استان سمنان ساماندهی و در شرایط فعلی کمک یار مستضعفان بود.
مسعودیان راد، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز با اشاره به سابقه فعالیت خود در معاونت امداد مستضعفین آستان قدس رضوی، ظرفیت و بانک اطلاعاتی سامانه خادمیاری را یک ویژگی منحصر به فرد بر شمرد که با اتصال مراکز نیکوکاری به این ظرفیت می توان گامی در خودکفایی بیش از پیش مراکز نیکوکاری برداشت.
بر اساس تفاهم صورت گرفته مقرر شد به مناسبت عید سعید قربان، قربانگاه هایی در نزدیکی مصلی های نماز عید در هر شهرستان تعبیه و مردم استان قربانی خود را به نیت کمک به محرومین در این قربان گاه ها قربانی نموده و گوشت نذری در کیسه های منقش به نشان آستان قدس رضوی و کمیته امداد امام خمینی (ره) و با عنوان طرح «هدیه آستان حضرت رضا(ع)» توسط خادمیاران رضوی به محرومین سطح استان اهدا شود.
طبق برنامه ریزی صورت گرفته بیش از 40 تن گوشت نذری با قربانی 2000 رأس گوسفند در روز عید سعید قربان میان محرومین استان توزیع خواهد شد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود