آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی اهر برای ارائه خدمات به اعضای زیر پوشش دفتر آستان قدس‌

۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۷:۵۳
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر گفت: این واحد دانشگاهی آمادگی دارد در قالب تدوین تفاهم‌نامه همکاری به اعضای زیر پوشش دفتر آستان قدس رضوی در استان آذربایجان شرقی خدمات مختلف ارائه کند.

به گزارش آستان نیوز، روز گذشته در مراسمی از علی سلیمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به‌دلیل همکاری‌های ارزنده این واحد دانشگاهی با دفتر آستان قدس رضوی در اجرای برنامه‌های فرهنگی و معنوی قدردانی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر در این مراسم با تأکید بر تداوم همکاری‌ها با دفتر آستان قدس رضوی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر آماده همکاری در حوزه‌های فرهنگی، معنوی، هنری، آموزشی، رفاهی و سایر زمینه‌هاست.

علی سلیمی شاملو گفت: این دانشگاه آمادگی دارد در قالب تدوین تفاهم‌نامه همکاری به اعضای زیر پوشش دفتر آستان قدس رضوی خدمات مختلف مشاوره تحصیلی، حقوقی، خانوادگی، آموزشی، فرهنگی، رفاهی و هر مواردی که در حوزه کاری این واحد دانشگاهی باشد، ارائه کند.

مدیر کانون مرکزی خادمیاری شهرستان اهر نیز از اقدامات درخور توجه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر که نقشی ویژه در پیشبرد برنامه‌های فرهنگی دفتر آستان قدس رضوی داشته است، قدردانی کرد.

مهدی اقبال ریحان با استقبال از پیشنهاد امضای تفاهم‌نامه همکاری با دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان اهر با دانشگاه آزاد اسلامی، این مجموعه بزرگ علمی، آموزشی و فرهنگی را مرکزی پویا و دانشگاهی جامع و معتبر در حوزه آموزشی و پژوهشی ذکر و آمادگی خود را برای تهیه پیش‌نویس این تفاهم‌نامه اعلام کرد.

شایان ذکر است در پایان این جلسه از همکاری‌های ارزنده سلیمی رئیس دانشگاه با دفتر آستان قدس رضوی در اهر قدردانی شد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود