نخستین کاروان توانخواهان کاشانی راهی مشهد مقدس شد

۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۷:۵۹
مسوول دفتر نمايندگي آستان قدس رضوي در کاشان، گفت: برای نخستین بار کاروان 42 نفره زائر اولی سالمند و معلول آسایشگاه سالمندان و معلولان گلابچی کاشان در قالب طرح مهردرخشان رضوی به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام مهدی بصیرتی، مدیر نمايندگي آستان قدس رضوي در کاشان، گفت: این کاروان که به همراه پرستاران مددجویان اعزام شدند به مدت سه روز در مشهد هستند.
وی، تصریح کرد: در این کاروان مددجویان را یک روحانی جهت اجرای برنامه های فرهنگی همراهی می کند.
به گفته وی، تاکنون  بیش از 2هزار زائر اولی از کاشان به مشهد مقدس اعزام شدند.
مدیر نمايندگي آستان قدس رضوي در کاشان، با تاکید بر اینکه اعزام این قشر زائران مددجو دلهای شکسته و رنج دیده آنها را شاد و خوشحال می کند گفت: اعزام این مددجویان آثار خیرات و برکات فراوانی دارد که مورد رضایت و مقبول خداوند متعال نیز هست.

حجت الاسلام بصیرتی، افق و چشم انداز ترسیم شده توسط رهبر انقلاب اسلامی در احکام  تولیت سابق و فعلی آستان قدس رضوی را  تکریم و خدمت رسانی به زائر و توسعه فرهنگ رضوی برشمرد و گفت: همانگونه که شعار دهه کرامت امسال «خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل بیت(ع)» بود، خدمت به این قشر خاص از زائران مددجو ترویج فرهنگ مهربانی و کرامت رضوی است.
وی افزود: هر کس که قصد زیارت علی بن موسی (ع) را دارد از درب خانه، زائر آن حضرت محسوب می شود و باید به این زائران خدمات مناسبی ارائه کرد تا زیارتی با معرفت بیشتر و دلچسب تر را در مشهد تجربه کنند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود