رتبه نخست کانون خادمیاری خبر و رسانه مازندران در تولید اخبار خادمیاران رضوی

۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۴:۲۴
مسئول روابط عمومی و سررابط کانون تخصصی خبر و رسانه نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران گفت: در چهار ماه نخست سال جاری کانون خادمیاران رسانه مازندران بیشترین تولید خبر را در سطح کانون‌های خادمیاری خبر و رسانه کشور داشته است.

به گزارش آستان نیوز، مهری کهن روز در کارگاه آموزشی و توانمندسازی مسئولین روابط عمومی و کانون های خبر و رسانه نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران که به میزبانی شهرستان محمودآباد برگزار شده است، ضمن تشریح فعالیت های این دفتر در استان گفت: روابط عمومی ها پیشتاز فرهنگ سازی و اطلاع رسانی یک مجموعه می باشند لذا باید با هماهنگی و تلاش بیشتری در حوزه معرفی و ترویج فعالیت های خادمیاران رضوی صورت گیرد.

مسئول روابط عمومی و سررابط کانون تخصصی خبر و رسانه نمایندگی آستان قدس رضوی استان مازندران با اعلام اینکه مازندران براساس گزارش و نمودار آماری از سوی دبیرخانه رسانه ای خادمیاران رضوی در قبل از دهه کرامت بیشترین تولید خبر را در سطح کشور داشته، افزود: همچنین در دهه کرامت خبرنگاران خادمیار و دیگر خبرنگاران نشریات و خبرگزاری ها پوشش مناسبی از برنامه های کاروان زیر سایه خورشید داشتند.

وی خاطرنشان شد: کانون های خبر و رسانه با ثبت بیش از 400 خبر و درج بیش از 70خبر در نشریات و خبرگزاری ها و سایت ها در دهه کرامت خوش درخشیدند.

کهن روز با بیان اینکه خادمیاران عرصه خبر و رسانه بایستی ثبت خدمت در سامانه خادمیاری داشته باشند تا شیفت حرم آنها محقق شود، گفت: هماهنگی و همکاری بین مسئولین کانون خبر و رسانه و روابط عمومی های شهرستان با استان باید به بهترین شیوه انجام گیرد تا اهمال و کم کاری شاهد نباشیم.

وی از برگزاری گردهمایی رضویون عاشورایی در ایام محرم خبر داد و افزود: 13 شهریورماه همایش عاشوراییان رضوی را با حضور خادمیاران سراسر استان در شهرستان ساری برگزار خواهد شد که باید به شکل دقیق و منسجم اطلاع رسانی و تبلیغات انجام گیرد تا با حضور حداکثری در این همایش فرهنگ رضوی را گسترش دهیم.

محمدرضا مسلمی مسئول جذب و به‌ کارگیری خادمیاران رضوی مازندران نیز در این کارگاه آموزشی درخصوص نقش و جایگاه روابط عمومی ها و کانون خبر و رسانه در دستگاه آستان قدس مواردی را بیان کرد.

 سهیل صالحی در این کارگاه ضمن آموزش کامل سامانه به خادمیاران عرصه خبر و رسانه،  گزارش نویسی خدمت، انتخاب آموزش در سامانه، نحوه شرکت در جشنواره خدمت، نحوه تایید خدمت توسط مسئولین کانون های موضوعی و فعال شدن کشیک حرم مطهر خادمیار، نحوه و مقررات خدمت در حرم مطهر، اهمیت مراجعه خادمیار به کانون های خادمیاری محله ای خصوصا مساجد به منظور خدمت به محرومین، ضرورت حرم شناسی، نحوه حل مشکلات غیر فعال شدن سامانه یا کشیک حرم مطهر و موارد دیگر را ارائه کردند.

کاربر ارشد سامانه و مسئول اجرایی کانون خبر و رسانه مازندران در خاتمه همچنین به پرسش خادمیاران عرصه خبر و رسانه و روابط عمومی ها پاسخ دادند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود