طرح زندگی به سبک رضوی ویژه زوجین خوزستانی در اهواز برگزار شد

۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۷
مراسم افتتاحیه طرح زندگی به سبک رضوی ویژه زوجین جوان استان خوزستان در سالروز ازدواج مولی الموحدین علی بن ابیطالب(ع) و بانو فاطمه زهرا(س) برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز، مراسم افتتاحیه طرح زندگی به سبک رضوی ویژه زوجین جوان استان خوزستان در سالروز ازدواج مولی الموحدین علی بن ابیطالب(ع) و بانو فاطمه زهرا(س) برگزار شد. این مراسم نخست با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز و در ادامه کارشناس و مدرس امور خانواده به بیان نکات کلیدی درباره خوشبختی و موفقیت زوج‌های جوان در کانون گرم خانواده پرداخت.

طرح زندگی به سبک رضوی ویژه زوجین جوان استان خوزستان از سال گذشته در سطح استان اجرایی شده بود و بنا به گفته مسئولان دفتر نمایندگی آستان قدس در خوزستان، زوج‌های جوان استقبال خوبی از آن داشتند.
در حاشیه این مراسم فاطمه بهمنی با اشاره به دعوت از بیش از 200 زوج خوزستانی برای طرح زندگی به سبک رضوی ویژه زوجین جوان استان اظهار داشت: زوج‌ها در این طرح گام اول را در مشهد مقدس سپری کردند و از ابتدای ازدواج تا سه سال مورد حمایت قرار می‌گیرند.

مسئول کانون خادمیاری خانواده آستان قدس رضوی دفتر نمایندگی آستان قدس در خوزستان با بیان این‌ که طرح زندگی به سبک رضوی ویژه زوجین جوان به مدت سه سال طول می‌کشد، بیان کرد: هدف از طرح استحکام‌بخشی به کانون گرم است تا خانواده مستحکم، قوی و اسلامی داشته باشیم همچنین نخستین گام کلاس‌های حضوری آمادگی است و آموزش های حضوری خواهیم داشت.

وی درباره خدمات و امتیازهایی که زوج‌ها از این طرح بهره‌مند می‌شوند، گفت: فراهم شدن فرصت خادمیاری در حوزه، آموزش‌های حضوری و مجازی، خدمات پشتیبانی و مشاوره‌ای، فعالیت‌های فرهنگی و اردویی و امکان استفاده از غذای متبرک مهمانسرای امام رضا(ع) از جمله این امتیازها هستند.

بهمنی با اشاره به این‌که استان خوزستان جزو شش استان برتر در این طرح است، ادامه داد: در این طرح کلاس‌های مختلفی برنامه‌ریزی و از اساتید برجسته و صاحب نظر در حوزه خانواده استفاده و آموزش‌های غیرحضوری نیز ارائه می‌شود.

مسئول کانون خادمیاری خانواده آستان قدس رضوی دفتر نمایندگی خوزستان با اشاره به انجام فعالیت‌هایی در قالب اردو برای زوج‌های جوان عضو طرح، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی برای مشاوره به صورت غیرحضوری و حضوری صورت گرفته و زوجین از سه پشتیبان بهره‌مند می‌شوند که در آن خدمات مختلفی ارائه می‌شود.

شایان ذکر است مهلت شرکت در طرح زندگی به سبک رضوی ویژه زوجین جوان استان خوزستان حداکثر یک سال پس از ثبت عقد و با ارسال پیامک و عدد 11 به شماره 8800 امکان‌پذیر است.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود