با حضور اساتید برجسته قلب و عروق کشور:

کنفرانس علمی «معرفی بیماران چالش‌برانگیز قلب و عروقی» در بیمارستان رضوی برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۷
کنفرانس علمی «معرفی بیماران چالش‌برانگیز قلب و عروقی» با حضور اساتید برجسته قلب و عروق کشور در بیمارستان رضوی برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی این کنفرانس علمی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان‌نیوز، درباره این نشست عنوان کرد: با بررسی‌های انجام شده طی سال‌ها برگزاری کنفرانس‌های علمی در حوزه قلب و عروق و بیماری‌های پیچیده این رشته پزشکی در بیمارستان رضوی، در گروه قلب و عروق این مرکز درمانی شاخص به این نتیجه رسیدیم که برنامه‌های شاخصی معطوف به بررسی و تحلیل فرآیند درمان در بیماران پیچیده نیاز است.
دکتر محمد وجدان‌پرست افزود: برای بسیاری از بیماران، تشخیص دقیق بیماری و نوع آن ارائه می‌شود، اما در ارائه برنامه دقیق درمانی برای آن‌ها، شبهات فراوانی وجود دارد که سعی کردیم در نشست‌های علمی «معرفی بیماران چالش‌برانگیز قلب و عروقی» از حضور اساتید گروه‌های مختلف دانشگاهی در رشته قلب و عروق اعم از اینترونشن، الکتروفیزیولوژی، اکوکاردیوگرافی، نارسایی قلب، بیماری‌های مادرزادی قلب و عروق بهره گرفته و برنامه درمانی دقیقی برای این بیماران ارائه شود.
وی اظهار کرد: این کنفرانس علمی در دو نوبت برنامه‌ریزی شده بود که نوبت نخست آن در تیرماه برگزار شد و دومین کنفرانس با این موضوع 17 مردادماه در مدرسه قلب بیمارستان رضوی برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: دکتر احمد رجایی خراسانی، دکتر محمد طیبی، دکتر علی اشراقی، دکتر فروه وکیلیان، دکتر سهیلا چمنیان و دکتر لیلا بیگدلو متخصصانی هستند که در این کنفرانس علمی به تحلیل و بررسی برنامه‌های درمانی این بیماران خواهند پرداخت.
گفتنی است، پس از ارسال فراخوان این کنفرانس علمی به تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و نیز مراکز درمانی مرتبط با بیماری‌های قلبی و عروقی، موارد جالب و چالش‌برانگیز برای ارائه در این نشست در دبیرخانه همایش‌های بیمارستان رضوی دریافت شد.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود