همایش آموزشی «زندگی به سبک رضوی» در اردبیل برگزار شد

۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۹:۴۷
همایش «ازدواج آسان» و آموزش سبک زندگی رضوی با حضور نو مزدوجین استان اردبیل و به همت کانون خادمیاری خانواده نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز، آئین افتتاحیه زندگی به سبک رضوی با حضور زوج‌های جوان استان اردبیل و در سالروز ازدواج آسمانی مولی الموحدین حضرت امیرالمومنین و بانوی آسمانیشان حضرت صدیقه طاهره(س) در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اردبیل توسط کانون خادمیاری خانواده آستان قدس رضوی در شهرستان اردبیل به اجرا برگزار شد.
در این مراسم  که با نواخته شدن سرود ملی و قرائت قرآن و همچنین ذکر صلوات خاصه امام رضا(ع) همراه بود، مسئول کانون خادمیاری خانواده استان اردبیل به معرفی اقدامات این کانون خادمیاری در تحکیم بنیان خانواده و ترویج فرهنگ «ازدواج آسان» پرداخت.
در ادامه حجه الاسلام سعادتی از کارشناسان و مشاوران خانواده استان با بیان اهمیت سازگاری زوجین با همدیگر و همچنین وظایف زن و شوهر در نظام خانواده و تربیت  فرزندان به ایراد سخنرانی پرداخت.
شایان ذکر است در پایان این برنامه تعدادی از مدعوین با طرح پرسش‌هایی در خصوص نحوه تعامل با همسر پاسخ‌های کوتاه و مجملی از سخنران و مشاور مراسم دریافت کردند.
 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید