محبت رمز پایداری خانواده/خوشبختی زوجین در دوست داشتن یکدیگر است

۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۰۷:۴۱
مسؤول کانون خادم یاران خانواده رضوی دفتر آستان قدس رضوی در استان یزد از محبت و عشق به‌عنوان پایه و اساس یک زندگی و رمز پایداری خانواد یادکرد و گفت: قدرت محبت از مادیات و تشریفات بالاتر است.

به گزارش آستان نیوز، نقیب القراء در مراسم پیوند آسمانی هفت زوج یزدی در آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد(ع) یزد با تبریک عقد معنوی این زوجین و تبریک سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه زهرا(س) از اجرای طرح سبک زندگی رضوی برای زوج‌های جوان یزدی عضو این کانون خبر داد و افزود: برنامه‌های این کانون در طول سال شامل دورهمی های فاطمی و ریحانه، مشاوره، مادرانه، مسابقه کتاب‌خوانی، مهارت‌آموزی و خودکفایی و نیز برنامه‌های غیرحضوری است.

مسؤول کانون خادم یاران خانواده رضوی دفتر آستان قدس رضوی یزد ادامه داد: بنای زندگی بر عشق و محبت پایه‌ریزی شده است و به سفارش رهبر معظم انقلاب در ازدواج زن و شوهر باید محبت خود را به یکدیگر ابراز نمایند.

نقیب القراء تصریح کرد: محبت، همزیستی را آسان می‌کند و پول و تشریفات قدرت محبت را در آرامش بخشی به خانواده ندارد؛ بلکه مهر و محبت مایه آبادانی و پایداری یک خانواده و خوشبختی زوجین در دوست داشتن یکدیگر است.

شایان ذکر است عصر دیروز هم‌زمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) به همت آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد (ع) یزد و اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد و با مشارکت کانون خادمیاری خانواده آستان قدس جشن پیوند آسمانی در جوار این امامزاده واجب‌التعظیم برگزار شد.

 اهدای کارت هدیه و شاخه‌های گل به زوجین، اهدای بسته متبرک حرم رضوی از سوی آستان قدس رضوی و رونمایی از پرچم حرم رضوی و پرچم حرم علوی و نقاره زنی حرم رضوی خادمان امامزاده سید جعفر محمد (ع) بر بالای پشت‌بام و قرائت زیارت مخصوص امام رضا (ع) از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

 

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود