نخستین دوره آموزشی «زندگی به سبک رضوی» در همدان برگزار شد

۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۱:۳۳
نخستین دوره آموزشی کارگاه «زندگی به سبک رضوی» به همت کانون خادمیاری خانواده در استان همدان برگزارشد.

به گزارش آستان نیوز، نخستین کارگاه آموزشی «زندگی به سبک رضوی» همزمان با سالگرد ازدواج حضرت زهرا(س) و حضرت علی(ع) در استان همدان به همت دفتر نمایندگی استان قدس رضوی در استان همدان  برگزارشد.

در حاشیه این مراسم علی بخشی، مسئول کانون خادمیاری خانواده دفتر آستان قدس رضوی در استان همدان اظهارکرد: کارگاه زندگی به سبک رضوی یک طرح ملی است که به صورت سراسری در استان ها اجرا می شود.

وی افزود: یکی از وظایف اصلی کانون خانواده دفتر آستان قدس رضوی استان همدان حفظ و تعالی خانواده است که در این راستا نخستین دوره زندگی به سبک رضوی  با حضور زوجین جوان استان برگزار شد.

وی افزود: متقاضیان برای شرکت در این طرح می توانند با ارسال پیامک  عدد 11 به شماره  8800 در این طرح وارد شوند.

بخشی با تاکید بر مفهوم آیه 21سوره روم بیان کرد: اساس کار در  طرح زندگی به سبک رضوی قراردادند مودت و آرامش بین زوجین است.

وی تصریح کرد: در کارگاه های آموزشی زندگی به سبک رضوی از مشاورین و اساتید برجسته کشوری استفاده شده است.

وی تاکید کرد: آموزش زندگی به سبک رضوی به دو صورت آموزش‌های مجازی شامل آموزش‌های کاربردی و مهارتی  و آموزش‌های حضوری شامل آموزش‌های   مهارتی برای زوجین جوان به صورت حضوری با بهره‌گیری از روش‌های سخنرانی، همایش عمومی و کارگاه‌های آموزشی برای  زوجین جوان در مدت سه سال در نظر گرفته شده است.

 مسئول کانون خانواده دفتر آستان قدس رضوی در استان همدان بیان کرد: بهره‌مندی از عنوان خادمیاری افتخاری حرم امام رضا(ع)، شرکت در اردوهای آموزشی، دریافت بسته‌های فرهنگی آموزشی و مشاوره‌ای و استفاده از غذای متبرک مهمانسرا امام رضا(ع) از امتیازات شرکت در این طرح است.

وی با اشاره براینکه 60درصد آمار طلاق زوجین در سه سال ابتدای زنذگی است عنوان کرد: هدف از این طرح ترویج و الگوی سبک زندگی رضوی در راستای تقویت تعاملات موثر، آرامش بخش برای زوجین جوان است.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید
اجرایی وعملی کردن این برنامه سه ساله اگرمستمرباشدنه فقط مناسبتی حتماسه قرن نسل اینده راخوراک فکری وبینش صحیح برای زندگی مشترک وحفظ خانواده درارامش راتامین خواهدکرد...

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید